Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hogy viseli ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy viseli ha a párja más nőt dicsér nyíltan?

Figyelt kérdés

Ma történt egy olyan, ami annyira felidegesített, hogy azóta is a plafonon vagyok.

A párom beszélt a haverjával telefonon, és elkezdett ajánlgatni egy nőt neki, illetve már egy ideje mondja neki hogy legalább próbálja ki, jót tenne neki, mert az a csaj jól néz ki, életvidám, laza, és a kollégák is jókat mondtak róla akik már belógatták neki. Miért mondja ennyire, főleg ilyen stílusban, az én fülem hallatára? Kb úgy érzem, hogy neki jön be legjobban, csak itt vagyok én aki kb akadálya annak hogy rá tudjon hajtani. Eleve nem kapok egyáltalán semmilyen dicséretet se a külsőmre se a belsőmre tőle, nem jegyez meg semmi ilyet, de egy ilyen csajt, aki fullra kiteszi mindenét és teszi az agyát meg a fenekét mindenkinek arról meg ilyeneket mond. Egy műszempillás, nagy műkörmű, festett hajú, rajzolt szemöldökű lány akiről szó van, velem meg veszekszik ha teszek magamra bármit, vagy olyan ruhát veszek fel.

Mit kell csinálnom hogy felhívjam magamra a figyelmet, hogy hahó, itt vagyok ám, hallom miket beszélsz, nekem rosszul esik mint az állat, Iszonyatosan megalázol ezzel és nekem kéne ezeket mondani? Üvöltve sírhatnékom van hogy mindenki többet kap a figyelméből és a pozitívumokból mint én. Egyszerűen ha más nőről beszél, akkor azt úgy tudja tenni ahogy rólam sose. Állandóan az jön le egy ilyen megnyilvánulás után hogy én neki rohadt kevés vagyok, és ezek által az én önbizalmam nem erősödik hanem rombolódik. Nem voltam soha az a fajta nő aki kiteszi magát itt ott, de miért az ilyenekre gerjednek a férfiak? Régen is ezeken kellett keresztül mennem, hogy a kiszemeltem engem észre se vett, hanem azt aki vihog, p*csás, teszi az agyát meg riszál, és megint azt érzem hogy én vagyok a szürke kisegér akinek kaparnia kell egy kis figyelemért, törődésért, és azért hogy engem vegyen észre.


2022. márc. 24. 23:11
1 2 3
 11/23 Laylah ***** válasza:
100%
Magától nem méltat, megbeszélés után sem érdekli, hogy neked jobb lenne-e, sőt még össze is veszik rajta inkább, már nem érdekli az sem, hogy közös programok legyenek, semmibe nem néz. Te meg még mindig vele vagy. Csak azt nem értem, minek.
2022. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen palit már ismerkedeskor kilehet szűrni, én már olyankor elkuldom őket a p.csaba, ne nekem jatsza ott a fejét, mert hanyingerem van az ilyenekről, te meg összejossz egy ilyennel, gratulálok
2022. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sokáig ment így hogy mondtam mi bánt, ne bántson a szavaival, hogy mennyire fáj, aztán mostanában átment abba hogy alig szól hozzám,ha szól akkor is gyakran bántó dolgokat mond, és már azt vallja hogy nem lehet mondani nekem semmit. Közben nem erről van szó, hanem arról hogy lehet normálisan is tálalni, nem kell rögtön gusztustalannak lenni. Azért had ne hallgassam hogy mindenféle féreghez hasonlít, gerinctelennek vagy kvának nevez, és hogy még csak a nevemen se szólít hanem kitalál gúnyneveket. Ez nekem nem fér bele.

Ismerkedéskor nem volt ám ő ilyen, hanem utána változott nagyot pár hónappal.

2022. márc. 25. 10:47
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Legyen már egy kis tartasod és lepj ki ebből a kapcsolatból.!

Nem ilyen egy jó és építő kapcsolat.

A volegenyem még ha ideges se beszél velem csúnyán, és én se vele. Lehiggadunk és megbeszéljük, nem hogy ilyen szavakkal illessen. Ez nem egy jó kapcsolat és szerintem ezt te is érzed

2022. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Laylah ***** válasza:
100%

"mindenféle féreghez hasonlít, gerinctelennek vagy kvának nevez, és hogy még csak a nevemen se szólít hanem kitalál gúnyneveket. Ez nekem nem fér bele."

Ezek szerint mégiscsak belefér, ha még mindig vele vagy.


"Ismerkedéskor nem volt ám ő ilyen, hanem utána változott nagyot pár hónappal."

De, ilyen volt. Csak szépen felvette a cukormázas álarcot, hogy neked bejöjjön, aztán mikor megfogott, akkor már egyre kevésbé érdekelted/érdekled, és egyre inkább felszínre tört a valódi énje. Nem változott meg, hanem most adja önmagát.

2022. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Érzem én valahol hogy nem erre vágyom hanem harmóniára, és sok sok szeretetre. Rengeteget görcsölök, rá is ment a testemre. Járok pszichológushoz is már egy jó éve, hogy dolgozzak magamon.
2022. márc. 25. 11:42
 17/23 Laylah ***** válasza:
100%
Jó, akkor leírom egyértelműen is, ha még mindig nem jöttél rá: ott kéne hagynod a fenébe, mert egy tuskó és szemernyit sem szeret téged, csak jó vagy, mert nincs más.
2022. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem vagy normális. Úgy beszél és gondolkodik a nőkről mint ürítőtartályokról. A te füled hallatára. Kéred ne tegye, nem érdekli. Téged nem méltat, nem bókol. Tojik rá neked mi esik rosszul. Elhord mindennek.


Mi az atyaúristenre vársz? Harmóniára és szeretetre? Tőle??


Járhatsz is pszichológushoz, hogy dolgozz magadon. De nem azért, hogy ne görcsölj a f*szfej hapsid taplóságain, hanem hogy legyen önbecsülésed kivágni a büdös francba. Hú de felhúztam most magam.

2022. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ameddig nem vagod ki ezt a kis gócot az életedből addig hiába jársz szakemberhez. Itt az okot kell előbb megszüntetni, utána jöhet a segítség szakemberrel
2022. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy ogazo energiavámpír a pasid.. attól érzi jól magát ha téged szenvedni lát... látja rajtad hogy idegesìt és azért csinálja... Probáld ki te is az egyik barátnődnek ajálgas egy pasit...
2022. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!