Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? (párom nővére)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, párom 6 évvel idősebb, másfél éve vagyunk együtt.

Nővére (30) kint él külföldön, a héten jöttek haza a fél éves babájukkal.

Szerintem a lány jobban szerette párom exét vagy én nem tudom.

Sokszor érzem magamon a lenéző pillantását. Nem is adta oda a babát

(mert nem szeret a kislány idegen kezekbe lenni- szinte mindig kézben van, folyamatosan felveszi). Első baba egyébként.

A családommal bejelentkeztünk babalátogatóba, de ők azt mondták, hogy mivel lassan visszamennek, több vendéget már nem szeretnének látni.

Illedelmesen csak annyi volt a válaszom, hogy akkor majd legközelebb.

De marhára bánt a dolog.

Szerintetek túlreagálom?



2022. márc. 25. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A pasi szeret téged vagy sem? Csak ez számít.

A nővére sosem fogsz szeretni, azért ezzel lehet együtt élni.

2022. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tenyleg nem szeret es annyira nem is igyekszik eltitkolni, de legalabb nem bunkoskodik.

Parod mit mond ezekre?

2022. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hogy ő nem vette észre, nem is gondolkozik ilyeneken, csak a babára (unokahúgával) fókuszál.

Szerinte full hülyeség az egész.

2022. márc. 25. 18:48
 4/10 A kérdező kommentje:

Pl. Vetkőztetésnél épp kakilt.

- Adjak pelenkát?-kérdeztem.

- Minek? Nem látod, hogy megyünk fürdeni?

Nagyjából ilyen mondatok szoktak elhangozni.

Full hülyének érzem magam mellette.

2022. márc. 25. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Na álljunk meg egy picit. Te, a te családoddal, akik a párod nővérének nem rokonai, akartál babalátogatóba menni? Hát, bevallom, annak én se örültem volna, hogy kisbabás anyukaként olyanokkal jópofizzak akiket még életemben nem láttam.
2022. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, velük.

Korábban találkoztak már.

2022. márc. 25. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is furcsa, semmi köze a te családodnak ahhoz a babához, nem igazán értem miért akarták megnézni.

Ne pedálozz ennyire, szard le. Úgyis évente max egyszer látod ezt a csajt.

2022. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyen flegma, akkor mindenkivel ilyen, a párod exével is ilyen volt valszeg. Vegyél be 2 db lesz@arom tablettát, úgyis külföldön él, sokat nem fogod látni. Mindenkinek nem fogsz tudni megfelelni és ne is akarj.
2022. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, nem kell túlreagálni, főleg, ha úgysem találkoztok gyakran.

Ha ez a pelusos párbeszéd tényleg így hangzott el, ahogy leírtad, akkor ott ő volt a bunkó.

Nem vonnék le messzemenő következtetést abból sem, hogy a párod exével biztos kedvesebb volt. Ez a nő most szült. Tisztelet a kivételnek, de sajnos sok frissen szült, korábban tök normális anyuka, pláne első babával azt hiszi, hogy ő szülte a spanyol viaszt, mert lett egy gyereke. És minden körülötte és a gyerek körül forog.

2022. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, hogy minden a gyerek körül forog.

Az is, hogy nem akar átjáróházat. Fárasztó számára idegen emberekkel udvariaskodni.

A félig-meddig még járványos időkben különben is redukálni érdemes a csecsemővel zárt térben látogatást.


Te a férjed testvérét nyílt szívvel fogadod. Ő flegma, barátságtalan.

Ne törődj vele.

Feltételezhetően ilyen.


A férjedet ne gyötörd emiatt. A testvére.


Törődj bele, hogy a külföldön élő sógornőddel nem lesz szoros családi kapcsolatod.


Na, és?!

Veszítettél valamit?

2022. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!