Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen Jack Sparrow...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen Jack Sparrow stílusú, személyiségű, spontán, humoros, fura, különc gondolatmenetű, de éppen ezért sikeres üzletember - vállalkozó férfi bejön?

Figyelt kérdés

Ne a külsőt nézzük, mert az a mindennapi életben kicsit kirína a tömegből :)

Ellenben megvan az a fura, különc stílus, ami leginkább az üzleti életben tűnik fel, hogy folyamatosan az elképesztő ötleteit hajtogatja, mindenki csak néz, hogy ez mekkora hülyeség, mégis mi lesz (nem tudják kitalálni), majd hirtelen sikerül a terve. Pl. ingatlannal kereskedik, múltkor vett egy telket, kopott kínai ruhában, iskolatáskával, tudatlan parasztgyerek stílusban előadta az eladónak, hogy hát itten ő majd karácsonyfát fog termeszteni, mert az mekkora üzlet... meg is vette 6 millióért a telket, majd markoló végezte a földmunkát (konkrétan 6-8 méter magas fákat odébb ültetett mint a muskátlit), aztán meghirdette eladásra, újra egy eszméletlen sztori, hogy a barátnőjével itt akartak ökoházba lakni, mert home-office-ban dolgoznak, de külföldön jobb állást kapott, szóval sajnos veszteséggel eladja 20 millióért... És 18 millióért meg is vette egy informatikus srác, mert nem is tudom, valahogy elhitte, hogy majd ő is itt fog dolgozni, otthonról, mint a mesében (konkrétan az erdő közepén, ahol esőben még a terepjáró is elakad).


Az életben is mindig ilyen spontán, humoros - vajon miért nincs barátnője?

30 körüli a srác


2022. márc. 26. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10 szerintem az illető jelleme szempontjából nem mindegy, hogy direkt, előre kitervelten manipulált, átver, tukmál, stb., vagy tisztán játszik. Nekem legalábbis biztos nem. Egy ilyen ember számomra épp az említett életművész kategória, nem a sikeres vállalkozó.
2022. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meh. Nem szeretem az ilyen zavarosban halászó embereket. Legyen normális állása, ne verjen át másokat, és legyenek összefüggő gondolatai, ne csapongjon annyira, mint a kérdésben.
2022. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Jól értem, hogy először átverte az eladót, majd később a vevőt is?"

Nézőpont kérdése, én is üzletember vagyok, illetve beszéltem pár eladóval és a vevővel is, mindenki abszolút pozitívan vélekedett a srác iránt.


Érdekes, hogy így ítélitek meg, nem gondoltam volna. Barátnak nem nevezném, az üzlettársam az illető, konkrétan én sem értem miért üzletelek vele, abszolút ellenkezik az elveimmel, de az egyetlen, aki meg tudott győzni, hogy az emberbe fektessek, és ne az ingatlanba (mert az úgyis annyit ér, amennyit ő mond...)


Barátságos, megnyerő, jó fej, ezért is csodálkozom, miért nincs barátnője. És nem mellesleg tavaly nettó 40 millió felett keresett, úgy heti 2 nap munkával, még hasonló eredményt se láttam, pedig sokat mozgok üzleti körökben...

2022. márc. 27. 20:30
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"És nem mellesleg tavaly nettó 40 millió felett keresett, úgy heti 2 nap munkával"

Ez mind szép és jó, csakhogy nem a pénzével kéne együtt lennem éveken keresztül, hanem a kicsapongó és spontán személységével

2022. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!