Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért lefeküdni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lefeküdni valakivel, mert szomorú vagyok más miatt?

Figyelt kérdés

Szóval, évekig voltam barátzónában, majd ennek vége lett, mert már nem vagyunk barátok. Egész végig belé voltam esve és nem tudtam elrejteni ezt az érzést, minden évben másabb, de nem jobb lett a helyzet.

Próbáltam másokkal ismerkedni ez alatt az idő alatt, de mindig kellemetlen érzésem volt attól, hogy ők nem olyanok, mint ő. Egyszer viszont vonzódtam valakihez. Párszor találkoztunk és megmozgatott bennem valamit, nem is szerelmet, hanem ilyen szexuális vonzalmat. A kapcsolatot nem tartom már vele, mert a végére már eléggé kiüresedett. Viszont: múlt nyár közepe óta ott motoszkál a fejemben ilyen "Mi lett volna, ha?" érzés Kb minden nap eszembe jut. Mint embert, nem szeretem, utálni se utálom, de kedvelni se kedvelem. Valamiért úgy érzem, ez segítene rajtam.

Szerintetek szánalmas csak szex miatt ráírni valakire(nő vagyok)?



2022. márc. 27. 07:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne?
2022. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
hajrá!
2022. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha rám írna valaki ilyen témában, nem érezném szánalmasnak a helyzetet.

Akkor is inkább érezném megtisztelőnek a kérést, ha el is utasítanám őt, és nem lennék lekezelő, vagy ilyesmi.

2022. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
42%
Utolsó kérdésedre a vàlaszom: igen, szànalmas.
2022. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Istenem.
2022. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Írnék ilyet és segítenék, ha nekem írnának.
2022. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy jobban fogod magad érezni, sőt inkább azt mondanám, hogy annak van meg a nagyobb esélye, hogy csak rosszabb lesz.


Szerintem ezért direktbe ne írj senkinek, menj el valahova egyik hétvégén és majd alakul.

2022. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hellmano ***** válasza:
100%
Szó elszáll, írás megmarad! Szóval írni semmikép ne írj ilyent (meg amúgyse). Még a végén megtartja magának a figura és ezzel szekál, majd hogy mit írtál neki valamikor... Amúgy igen szánalmas így benyögni valakinek, főleg, hogy nem is tetszik meg semleges számodra a figura, hidd el ettől jobban nem leszel.
2022. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg vagyok nőként ilyen helyzetben, hogy az "A" személybe vagyok viszonzatlanul szerelmes, aki most már a barátzónából is "kidobott" és szó szerint 0 a kontakt köztünk azóta minden téren.

Közben van egy "B" személy, aki nagyon erős kémiát érez irányomba úgy, hogy felvállalt kapcsolatot nem szeretne velem, csak szexet, de azt nagyon. Viszont attól félek, hogy ha megadom magam a vágyainak és lefekszek vele "bosszúból", ezzel bizonyítva, hogy valakinek legalább szexre kellek, akkor azt fogom később megbánni. Ja és nekem még olyan "szerencsém" is van, hogy mindkét személynek ugyanaz a keresztneve, így azt még nem is ronthatnám el közben.


Hidd el, később azt bánnád meg, ha el kezdesz agyalni, hogy ráírtál az illetőre szex miatt. Ne tedd, mert tönkre megy benne a lelked maradék darabja is. Kitartást! Többre vagy jó, nem csak szexre!

2022. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ezzel baj, ha elmondod a srácnak, amit ide leírtál, és úgy fekszel le vele, de ne áltasd vagy verd át.

Nem leszel ettől jobban, az javíthat a helyzeteden, hogy felállsz, korona megigazít, mész tovább. El kell fogadnod, hogy nem ő az, akivel jó lett volna, ha az lett volna, együtt lennétek. Nem éri meg sokáig benne maradni ebben az állapotban, mert saját magad elől veszed el az esélyt azzal, ha úgy állítod be a srácot, mintha ő lenne a nagy és pótolhatatlan szerelem. Sírd ki magad, aztán lépj tovább. Ő a múltad része, aki sok sok tapasztalatot, szép emléket adott, de legyen a múlt, engedd el. Akkor majd tiszta lappal kereshetsz olyat, akivel tényleg jó.

2022. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!