Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lekoptatás volt, van van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lekoptatás volt, van van még remény?

Figyelt kérdés

Elkezdtem instán beszélni egy lánnyal, egész aranyos és kedves, jól elbeszélgettünk. Megkérdeztem, hogy van-e kedve jövő héten találkoznia, amire azt válaszolta, hogy jövő héten sokat kell tanulnia (egyetemisták vagyunk, mindketten mérnök hallgatók, annyira nincs kamuszaga, de ha nagyon akarna, tudna szerintem 1-2 órát rám szánni).

Aztán megkérdeztem, hogy úgy általánosságban van-e kedve talizni valamikor. Erre annyit mondott, hogy mostanában elég necces lesz, mert mindent a nyakába zúdítottak.


Én vegyészmérnökin, ő villamosmérnökin van.


20/f



2022. márc. 27. 21:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, lehet szimplán más válaszra számítottam (ha én lennék a csaj és érdekelne a pasi), valami olyasmit mondtam volna, hogy mostanában tényleg sokat kell tanulnom, de mindenképp szólok majd/de majd valamikor nagyon szívesen. Vagy valami ehhez hasonlót.
2022. márc. 27. 21:48
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van meg erre remeny csak nem tudod a lany hatteret es lehet hogy igazat mond ..probalj turelmesebb lenni vele
2022. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok, de ő inkább karrierre koncentrál először, majd aztán kapcsolatra.
2022. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem akarna, akkor elmondta volna.
2022. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy van kettő barátom, egy lány meg egy fiú villamosmérnökin, esetleg rákérdezek náluk. Bár most hétvégén akartam bulizni menni a sráccal, aztán mondta el van havazva a tanulással, szóval ez lehet megnyugtat picit.

Köszi a választ :)

2022. márc. 27. 21:59
 6/16 A kérdező kommentje:
3/5 nekem is elég sokat kell tanulnom. Az egyik haverom (aki feljebb már említettem) is villamosmérnökin van, tőle tudom, mindketten kb egyformán sokat tanulunk. Nem könnyű ez a BME😆
2022. márc. 27. 22:01
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha tőlem valaki azt kérdezi, hogy úgy általánosságban van-e kedvem talizni valamikor, és nagyon sok éppen a dolgom, akkor azt mindenképpen elmondom, hogy valóban szeretnék randizni, de egy kicsit később, ha vége a húzós időszaknak. Szóval a csaj szövege részemről biztos lerázás lenne.
2022. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Remény még van, de azért nagyon ne éld bele magad. Ha igazán bejönnél neki, akkor még ha tényleg nagyon nem ér most rá, akkor is valami olyat mondott volna, hogy most ugyan nagyon el van havazva, de utána héten szívesen. Egyetemet tényleg vannak húzós időszakok, ez igaz, de azért ha tényleg akarja, legalább egy rövidebb találkozót be tudna iktatni valamikor. Aztán mikor megkérdezted, hogy általánosságban lenne-e kedve hozzá, arra se mondta, hogy igen, hanem kitérő választ adott. Szóval bár remény még lehet, de nagyobb eséllyel tűnik nekem finom lekoptatásnak. Olyannak, hogy szívesen elbeszélget veled, de találkozni már nem akar, mert ő nem szeretne ebből semmit.
2022. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Hülyét nem csinálnék magamból persze, csak most vagyok túl egy nagyobb visszautasításon (egy lány aki magyon hosszú ideig tetszett), aztán nem szeretném magam feleslegesen bele élni dolgokba. Köszi az eddigi válaszokat!!
2022. márc. 27. 22:39
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Én erre azt mondanám nőként, hogy lekoptatás. Ha akart volna találkozni, akkor mond egy konkrét időpontot, hogy pl rázúdították a tananyagot, de 2 hét múlva leadja és akkor mehettek ide-oda.
2022. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!