Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek valami ötlet, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami ötlet, ami nem a klasszikus kínos lekoptatás?

Figyelt kérdés

Szóval jött a munkahelyemre egy új srác, én kis naív gondoltam vele is ki tudok alakítani egy jó haveri viszonyt, mint a többi férfi kollégámmal. Hát nem igazán jött össze, egyre többször keres, megölel stb. Tudja, hogy évek óta van párom, ezért nyilván sosem mondta, hogy többet akar, de csak megérzi az ember. Tudom, hogy én is hibás vagyok a dolgoban, mert az elején én is kezdeményeztem a beszélgetést, de nem gondoltam, hogy ez lesz belőle. Állandóan kínosan érzem magam miatta, és bőven eljött az ideje, hogy ennek vége legyen.

Szóval ha bárkinek van jobb ölete, mint hogy mostantól legyek vele hideg és távolságtartó, akkor nagyon szivesen fogadnám. Meg a "megdöglött a kutyád, de megtarthatod" (=legyünk csak barátok) beszélgetést sem szeretném lefolytatni ha lehet.. :D


2017. dec. 8. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem az, hogy te "IS", hanem te vagy a hibás.

Mi az, hogy ölelget téged?


Van különbség a jó munkahelyi kapcsolat között és a között is, hogy ölelgetem a másikat. Egy barátot megölel az ember, egy kollégát nem. Főleg nem ilyen szituban.


Nem kell lekoptatni, hanem végre jöjjön meg az eszed és ne mutass felé kétértelmű dolgokat. Amikor megakar ölelni, akkor told el magadtól, hogy ez neked kellemetlen, mert ott a barátod blabla.

Ennyi.

2017. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz neki mondani, hogy tök természetesen, amikor lehetőség van rá szóba hozod a barátodat. Pl mondja hogy milyen jó volt xy helyen, mondod hogy "jaaa igen, én is szeretem, a barátommal is voltunk ilyesmin" vagy bármi hasonló. Meg ilyenkor éreztesd, hogy nagyon szereted a barátodat. Ebből le kell esnie, hogy nem pálya a dolog...
2017. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Éron91 ***** válasza:
Ne haragudj ha kicsit máshonnan közelítem meg a dolgot,de ezek azok a helyzetek amikor igen is szólni kéne a barátodnak és ő neki kéne megoldania a problémát. Én férfiként örültem volna ha nem nekem kell az ilyen dolgokat kiderítenem vagy utólag megtudnom hanem amikor ilyen helyzetbe került a volt párom akkor igen is szólhatott volna és én normálisan elmagyaráztam volna a srácnak,hogy kit is kell ölelgetnie. Nem voltam féltékeny típus megbíztam a barátnőmben,de vannak helyzetek amikor nem tud mit csinálni,mert egy pali nem veszi észre magát. Ez is egy olyan helyzet hiszen itt kérdezősködsz. A párod nem csak akkor a párod ha szexelni kell vagy közös programot szervezni hanem ilyen esetekben is kérheted a segítségét,esetleg még hozzáteheted hogy munkahely nem szeretnél problémát és nem szeretnéd ha beverné a képét. Elhívhatod valahova a srácot munka után aki nyilvánvalóan ugrani fog és ott a barátoddal megbeszélhetik hogy nem tetszik neki hogy ölelget és jó lenne ha befejezné. Ilyen egyszerű,ha nem ért belőle akkor le lehet égetni a főnököd előtt hogy molesztál és nem hagy békén vagy be lehet verni a fejét ha nem ért a szép szóból,de általában egy határozott megjelenés után hebegnek habognak és tagadják az egészet és rád sem merne utána nézni. Sok esetben túlbonyolítja mindenki ezt, ha lehet tisztán egyenesen intézni minek variálni hazudni mellébeszélni?
2017. dec. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, amit az előző írt. Akkor már más lenne, ha zaklatná. De itt nincs erről szó. A kérdezőnek kell előbb leállítani, hogy tartsa a tisztes távolságot. Ezt nem lehet kikerülni.
2017. dec. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy örülsz, hogy sikerült kialakítani egy jó haveri viszonyt, de neked ez az ölelgetés már sok, és a kollégák közt nem fér bele.

Tehát egyértelműen beleszöböd azt is, hogy CSAK haver, más szóba se kerüljön.

2017. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Páromnak ez abszolút nem probléma, megbízunk egymásban és teljesen természetes, hogy mindkettőnknek vannak ellentétes nemű barátai. Természetesen tud a dologról, de ő se nagyon tudott mit mondani rá, csak hogy majd lekopik és elfogadja a dolgot.

De köszönöm szépen a tanácsokat, hasznosak voltak. :)

2017. dec. 9. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!