Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljátok egy férfiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljátok egy férfiról, aki tetszik nektek és a pulcsija állandóan kutya szőrös?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik. Van egy kutyám, minden reggel munkába jövet összecseszi a ruhámat. A pulcsim elég szőrös volt és a nekem tetsző hölgy megkerdezte, hogy miért ilyen a ruhám?


Szerintetek leírt?


2022. márc. 28. 08:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
11. Mocskos állat gyűlő!
2022. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A kutya,macska család tag!! Nem a magány miatt szeretünk élőlényeket ha nem mert magasabb az empátiánk mint sok embernek!
2022. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is macskás vagyok,mindig is volt macskánk. Viszont...hozzánk tartozik, de nem családtag. Télen melegen vannak,de nem a szobában/konyhában velem.Nem,ne legyen macska/kutyaszőrös a munkatársam,sem akivel ismerkedek. Engem ez otthon is zavar. Nem hinném hogy repkedni kell a macskaszőrnek amikor főzök. Ezzel együtt persze elfogadom ha vki a társának tekinti. Azt viszont nem,ha az egyébként is plafonon lévő pollenallergiámat egy "szőrös" munkatárs fokozza.
2022. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azonos szinu ruhaid es kutyad legyen.

Kutyat bordzsekiben vagy vizallo dzaekiben setaltass,ha ilyen kis neveletlen. Nadrag: nyulos anyag vagy bor vagy muanyag gyorsanszarado turanaci legyen. Ezek szortaszitoak!!


Vagy vegyelegy szep nagy testes ov kutyat. Az nem ugral fel,ha megtanitod illetve nem is kenyelmes neki.

2022. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki a kutya a mindene, amit meg is értek.
2022. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#15, ha olyan a munkahely, legyen váltóruhád. Az biztosabb.
2022. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem macskám van, szóval ez gyakori :D


Nem izgatna, csak adnék pár tippet, hogy szedd le. Vagy neveld meg a kutyust, hogy parancsszóra ugráljon rád, mert ezzel elkerülheted az ilyen helyzeteket.

2022. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!