Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szégyen és veszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen és veszélyes egy majdnem 27 évvel idősebb férfival kalandba keveredni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja megismerkedtem egy férfival, aki számomra eszméletlen jól néz ki, a probléma ott kezdődik, hogy majdnem 27 év van közöttünk, viszont nagyon vonz az, hogy rendőr és amikor vele vagyok akkor nagyon biztonságérzetem van. Már elkezdtünk találkozgatni is, amikor esetleg úgy végzek akkor értem szokott jönni, haza szokott hozni. Kocsikázgatunk, voltunk már vacsorázni is, sétálgattunk, de csókon kívül még semmi nem történt köztünk. Amit nem titkol azaz, hogy családja van. Van 2 gyereke, az egyik tőlem idősebb.🙄🙄 Én egyébként 21 vagyok, a pasi pedig most lesz 48. Elvileg a feleségével nem sok minden van köztük, de nyilván hazajár. Rólam viszont biztos, hogy nem tudnak. Szerintem pénze is elég sok van, ami nekem furcsa mert tudomásom szerint egy rendőr nem keres valami jól. Mégis nagyon szép autója van, ajándékokat szokott venni, úgyhogy nem tudom. Amikor a szüleim nem voltak itthon, akkor volt is már nálunk. Szerintetek mennyire lehet veszélyes belemenni egy ilyen kapcsolatban?
2021. aug. 5. 15:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%

Kettő veszélye van. Hogy beleszeretsz és szenvedni fogsz, mert nem hagyja el érted a családját. A másik, hogy asszonyka megtép, ha rájön.

Én a helyedben nem tenném.

2021. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
Sok jó nem lesz belőle! A családját nem fogja ott hagyni érted, max. lesz köztetek szex pár alkalommal, de mikor megkapja, majd szép lassan elenged.
2021. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%

Légy nagyon óvatos,mert könnyen átfordulhat ez a dolog rémálomba is,ha

a fickó inkorrekt,esetleg pszichopata titokban..

Ha csak egy a félre kufircoló férfiak közül, hát lelked rajta,

vesztenivalód annyi,hogy így amíg vele vagy, nem fogsz találni

senkit aki nem csak szeretőként tartana számon...

2021. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Igen, ezt valahogy gondolom is, hogy nem hagyja ott a családot. Bár nem is akarom őket szétválasztani, egyszerűen csak még most akarom a fiatalságomat kihasználni. Viszont nem igazán tudom eldönteni, hogy mit akar. Mert például ezt a szex témát nem hozza fel, én pedig még annyira sem.
2021. aug. 5. 15:10
 5/46 anonim ***** válasza:
94%

"Elvileg a feleségével nem sok minden van köztük" Mindig, mindegyik ezt mondja, annyira tipikus. :D


Kihasznál, kérdező. Naív vagy, fiatal vagy és ő ezt nagyon, nagyon jól tudja. Főleg, hogy veled egykorú gyereke is van.


Ha szerető akarsz lenni, lelked rajta, de ebből sok jó nem sülhet ki.

2021. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Biztos lehetsz benne, hogy szexre hajt. Vagy szerinted mire? Barátot keres?
2021. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
79%
Akkor használd ki a fiatalságodat úgy, hogy korodbeliekkel foglalkozol, és egyedülállókkal, hogy még véletlenül se barmolj szét egy családot!
2021. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez gyorsan ki fog derülni úgyis,hogy mit akar.

De talán az pozitív,hogy nem vetette rögtön rád magát,

az elég kiábrándító lenne..Lehet hogy akkor érzelmeket is visz bele.

2021. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
Pedig erről beszélnetek kellene, mint két felnőtt ember, hogy kinek mi férne bele ebbe a kapcsolatba. Én pl. 20 éves voltam, amikor összejárogattam szexelgetni egy 40 körüli orvossal. De mi már az elején megbeszéltük, hogy csak néha egy kis szex a rendelőjében.
2021. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Hellmano ***** válasza:
93%
Ha valósan 48 éves rendőr, akkor már nyugdíjasnak kellene lennie elméletileg, mert az még az a korosztály, aki elmehetett fiatalon nyugdíjba. A másik buktató, ha tényleg ennyi ideje rendőr, akkor bármit eltud intézni, ha netán eltűnsz és egy gödörben végzed vagy egy kút mélyén. Én hanyagolnám a helyedben, de te tudod te "ismered". A zárójel, azért, mert egy 48 éves férfit te soha nem fogsz megismerni, főleg, hogy családja is van soha nem fogja neked felfedni a valós énjét... engedd el, különben is betegesen nagy a kor különbség köztetek.
2021. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!