Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Jehova tanúi lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehmet Emir Atahan kérdése:

Kedves Jehova tanúi lányok! Nektek hogy udvaroltak/udvarolnak? Személyes tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a vallási irányzattal, a házasságra és ismerkedésre vonatkozó alapelvekkel, mivel magam is az igazságban vagyok 🙃 Viszont szeretném egy lány szemszögéből meghallgatni az udvarlás/ismerkedés folyamatát, azt hogy hogy zajlott le és milyen időközönként ért a kapcsolat új mérföldkőhöz.


Őszonte leszek, tetszik a gyülekezetből valaki, de eddig még soha nem próbáltam ismerkedni így. És velem egy korú közeli lány barátom nincs akinek a szemszögéből meg tudom hallgatni, ő hogy látta, hogy irányította a dolgokat és hogyan közeledett, milyen jeleket adott stb. Fiúk igen, velük beszélgettem már erről, de hát fiúk 🙃 máshogy látunk kicsit sok mindent.

Nagyon hálás lennék ha írnátok akár itt akár privátban. Előre is köszönök minden hasznos választ és kérek mindenkit hogy csak az írjon aki valóban tud segíteni, szívesen mesélne és válaszolna esetleg kérdésekre.



2022. márc. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném, hogy hemzsegnének itt a Jehova tanúi lányok az oldalon. Miért nem kérdezel meg random enbereket a gyülekezetedből? Még azzal is többre mennél valószínűleg.
2022. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Kösz a választ. Ilyen személyes kérdést inkább anonim teszek fel. És olyanoknak akik az én korosztályom

2022. márc. 29. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a vallás kategóriában szoktak lenni jehovások. esetleg ott is tedd fel.


(amúgy nem hinném, hogy itt lennének receptek erre, ahogy igazából máshol sincs. a bátorság és kockázat vállalás nem megúszható)

2022. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Mehmet Emir es a Jehovasok.... Ez jo :)



37F incel

2022. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!