Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni az ilyen lányokat ?

Figyelt kérdés

Pár hete ismertem meg egy lány, eddig csak írogatunk,kedves cuki,kimutatja az érzelmeit, őszinte,de egy baj van vele állandóan írogat reggel délelőtt délután este és hiába mondja neki az ember,hogy én nem logók a telefonon egész nap, dolgozók munkára kell figyeljek,van délután is dolgom, ő állandóan csak ír és ír és már rohadt idegesítő.

Állandóan erőlteti a találkozást is amit én még nem akarok.



2022. ápr. 1. 05:51
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Én 35, ő 26

Picit én is tehetek róla,mert amikor kiderült,hogy 5 perces távolság van köztünk a munkahelyt illetően akkor kezdett el zaklatni,hogy ha már a szomszédban dolgozok esetleg munka után tudnék-e vele találkozni,mert személyesen is szeretne látni.

2022. ápr. 1. 05:53
 2/46 A kérdező kommentje:
Értem én azt is,hogy ha nem akarok találkozót,de a másik megakar ismerni akkor próbáld valamilyen formában kapcsolatot létesíteni,de idegesít
2022. ápr. 1. 05:55
 3/46 anonim ***** válasza:
78%

Netes kapcsolatkor vannak érzelmek? Ez fura, nekem legalábbis. Ha élőben még nem ismeritek egymást.

Mikor elkezdtem olvasni a kérdést azt gondoltam: tini írta.

Határozz meg napszakokat, hogy mikor tudsz figyelni a telefonra.

2022. ápr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%

"Állandóan erőlteti a találkozást is amit én még nem akarok."

Mitől félsz?

2022. ápr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Sok a dolgom,nem tudok állandóan telefonközelben lenni

Este 22 után amikor ő már alszik..

2022. ápr. 1. 06:26
 6/46 A kérdező kommentje:
Kell futni valahová?
2022. ápr. 1. 06:26
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

"Kell futni valahová?"

Ezt segítesz értelmezni?

2022. ápr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Állandóan találkozni akar,de miért kell sietettni, valami versenyre készül,ki tudd hamarabb párt találni?
2022. ápr. 1. 06:39
 9/46 anonim ***** válasza:
34%
Tiltás ha idegesít.
2022. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés rossz kategóriában van még párkapcsolat szempontjából is, amúgyis a tini párkapcsolatok kategóriába kellett volna írni.
2022. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!