Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek inkább vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek inkább vonzó vagy taszító egy olyan férfi akinek elvei vannak, nem mindegy neki, hogy kivel van együtt, megválogatja partnerét még akkor is, ha az az ára, hogy nem volt barátnője még?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyos kor felett menekülnek az ilyentől, max 25 a korhatár.
2022. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Nem érdekel, hogy egy vadidegen ember kivel és miért van együtt, vagy miért szingli. Nem érint, tehát nem foglalkoztat.
2022. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen cerfi tul sok fifyelmet fordit a nőre hogy az milyen legyen,ne kegyen es epp ezert keveset foglalkozik magacal, masokkal, a vilaggal. Ha magat fejlesztene egy magas szintre,talalba azon a szinten not is. Mindenki talal a sajat szintjen part, csak az bem aki jobbat akar mint o maga. Plusz aki mindig az idealisra var, az csak elvarasokat tamaszt, semmi tapasztalata kapcsolatok fenntartasaban. Tehat meg ga ossze is jonne neki, nem biztos hogy meg tudna tartani a kapcsolatot.
2022. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért kell szintekben gondolkozni?
2022. ápr. 3. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategóriája!

Én 15 évesen is megválogattam a partnereimet, mégis volt párkapcsolatom, ez nem a hűha kategória.

Hány éves vagy, milyen elveid vannak, ami miatt senki sem felel meg?

2022. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
ha 20 vagy okés, 25 felett már valami gáz van.
2022. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Páromban mindig is nagyon értékeltem ezt a tulajdonságot, mert ez azt jelenti, hogy engem akar, mellettem döntött, nem azért, mert más nem jutott és nagyon kellett egy nő, hanem mert a nő vagyok aki kellett. Nem mindegy.

Ugyanakkor, az megkongatta volna a vészcsengőt, ha ott áll 28 évesen 0 tapasztalattal. Az egy dolog, ha valaki tudja mit akar és tudatosan keres párt, az meg egy másik, ha egy elképzelt ideál alapján szelektál ki gyakorlatilag mindenkit.

A párom soha nem várt el tökéletességet, neki és nekem is vannak súlyos hibáink, vannak olyan szokásaink, tulajdonságaink, amit a másiknak meg kellett szokni, vagy épp amiben engedni, csiszolódni kellett. Ha valaki ezt nem képes belekalkulálni és csak az eleve tökéletes jó, az egyedül marad, vagy tönkre fogja tenni azt, akit végül választ.

Másrészt egy bizonyos kor felett már nagy hátrány a teljes párkapcsolati tapasztalatlanság. Közel a 30-hoz már azért a többség legalább egy pár éves kapcsolatot fel tud mutatni. Amiben fejlődött, tapasztalt, ismeri a kapcsolat fázisait, tudja milyen egy szakítás, tudja, mit kell másképp csinálnia.

Én, ha most keresnék párt (26 éves vagyok) nem szívesen kezdenék valakivel, akinek minden új. 30 évesen pedig biztos, hogy nem. Egyszerűen az ember már nem akar tinédzser szerelmet ennyi idősen.

2022. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-Én épp ezért fel is adtam és tudatosan nem is adok teret kapcsolatkezdeményeknek sem. Mivel egyébként néha szokott lenni jelentkező úgymond. Csak a család nem akarja megérteni mi a szitu.
2022. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően vonzó az, hogy nem jön össze bárkivel csak azért, hogy p...ija legyen. Akkor tud taszító / röhejes lenni, ha olyat vár el, amit önhibájából ő maga nem képes nyújtani (pl. lepukkant zsíros hajú egyén csak fitneszes, igényes bombázót fogadna el) és / vagy a másik nemet kollektíven felszínesezi meg kutyázza, amiért nem akar vele elmenni.
2022. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
alap járaton nem az számít milyen jó tulajdonságaid vannak , ha nem tetszel e viszont annak a nőnek , mivel lehetsz bármilyen jó erényű ha az adott nőnek vagy a többségnek nem vagy a zsánere.
2022. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!