Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem apám munkatársával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem apám munkatársával, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Apámnak van egy 36 éves ismerőse, üzleti kapcsolatban állnak.

Egy céges találkozón ott volt az egész családom és ott találkoztunk először. Amikor kettesben voltunk, ő kezdeményezett.

Azóta rendszeresen találkozgatunk, lassan fél éve.

Azt akarja, hogy költözzek hozzá, de akkor el kéne mondanom apámnak.

Szerintem totál ki fog akadni.

Szerintetek?


2022. ápr. 5. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem édesapád, nem tudom milyen ember. Igazából a nagyobb korkülönbség ellenére sincs ebben semmi különös. Felnőtt 20 éves nő vagy. Azzal jössz össze alapvetően akivel csak szeretnél. Én a helyedben elmondanám. Miért gondolod, hogy kiakadna? Mert idősebb? Ha mondjuk 16 éves lennél akkor megérteném az aggodalmad, de így nem igazán értem.
2022. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, valahogy fura lenne elmondani neki, hogy akivel ő már régóta üzleti kapcsolatban áll, azzal én… hát öö…

Mikor van valami céges rendezvény, apám mondja neki, hogy képzeld a lányom ide jár tanulni meg oda jár sportolni, ő meg :komolyan?😂😂😂

Vicces és egyben kellemetlen az egész…

Apám nagyon szigorú, 100%, hogy kiakadna, és mindkettőnket megnyúzna, plusz ki tudja lehet a munkakapcsolatot is megszüntetné

2022. ápr. 5. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt a sztorit, hatalmas lehet, és mint a könyvekben!! Amúgy felnőtt nő vagy…hadd szeress màr azt,akit akarsz
2022. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem mennék bele...
2022. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ja most nézem, higy már féléve taliztok. Xd

Jó, meg is érdemled..

2022. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Jó nagy balek vagy, a csávó meg egy görény. Egy 20 éves fejét nem nehéz elcsavarni.
2022. ápr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is volt egy szeretői kapcsolatom régebben, igaz akkor még 34 voltam egy 21 évessel 38 voltam mikor vége lett.

De ma 42 vagyok újra bele mennék egy 18..25 év környéki lánnyal, meg ha támogatnom kéne is

Nagyon jó volt.

Csak sajnos a mai 20asok....

2022. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező, ha annak idején kedves édesapád nem csajozott meg nem szexelt volna, akkor most te sem lennél, szóval szerintem nem szólna semmi különöset.
2022. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Ennek a kapcsolatnak nem lesz jövője. És még apáddal is összerugod a bakancsot.
2022. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk most azt, hogy mi lesz ennek a vége.

Nem tudom, nem 15 vagy már, jogilag felnőtt, azzal jársz akivel akarsz. Valszeg úgysem vele éled le az életed. Ha mégis akkor sorry, akkor mindenki beláthatja hogy tévedett, majd.


Nem tudom mi ebben akkora dolog. Mintha régen nem adtak volna össze embereket nagy korkülönbséggel..ja de. Plusz még sokszor rokonok is voltak így vagy úgy.

Nem nagy cucc. Mondd el nyugodtan.

2022. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!