Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vedekezunk es terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vedekezunk es terhes lettem, jogosan van felhabarodva hogy en ra akarom fogni?

Figyelt kérdés

Azt mondta en ra akarom fogni hogy magamhoz lancoljam egy gyerekkel, azt mondta mi nem vagyunk egyutt en ne hazudgaljak meg ne fogjam ra hogy tole vagyok terhes....vele vesztettem el a szuzessegem, senki massal nem voltam , csak toleehetek terhes. Nem vedekeztunk en mindig mondtam hasznaljunk gumit mert baj lesz o nem akart soha, mindig azt mondta " nem leszel terhes mert nem benned megyek el" , hiaba mondtam hogy attol még lehetek. Most meg felvan haborodva. Nem tudom mit haborog , gondolom azt hiszi igy akarom magamhoz lancolni, de nem vagyok hulye, ha magamhoz akarnam lacolni akkor is tudnam hogy egy gyerekkel nem fogom.

Es ha meg akarom tartani azt o meg tudja akadalyozni?


2022. ápr. 5. 23:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Ez mocsok dolog, hogy nem vállalja a felelősséget.

Remélem más lányok okulnak ezt a kérdést látva.

Megtarthatod, nem akadályozhatja meg, csak lehet kell majd apasági teszt, és majd fizet gyermektartast. De rögös út lesz.

2022. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megtartod-e a te döntésed. Viszont azzal számolj, hogy látogatnia nem kötelező. Gyerektartásért perelheted ha magától nem akar fizetni de ha megkérdőjelezi hogy az övé a gyerek akkor bírósági herce-hurca és apasági vizsgálat lesz. Az összeg pedig nem lesz valami sok.

Kérdés tehát, el tudod tartani a gyereket egyedül? Van hely ahova hazaviszed? Van segítséged, amíg kiesel a munkából a szülés után?

2022. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Nincs jogosan felháborodva, kettőtök voltatok felelőtlenek!

Nem tudja semmivel megakadályozni, hogy megtartsd, de érdemes átgondolni, egyedülálló anyának lenni nagyon nehéz. Ha nem is akarja elismerni, ha megszületik a bíróságon, ha kérelmezed az apaság megállapítását, akkor köteles lesz gyerektartást fizetni. Ez viszont nem akkora összeg, hogy érdemben segítsen, ha nem lesz évekig jövedeled.

2022. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Mindketten hibásak vagytok a védekezést illetően.

Amúgy ez a jóember mitől hiszi magát akkora ásznak, hogy egy fiatal lány magához akarja "láncolni"? Ezt azért kérdezd meg tőle :D


A te döntésed egyedül, hogy megtartod-e a babát vagy nem. Ha megtartod, akkor viszont tartásdíjat kell fizetnie. (Az ő döntése akkor volt, amikor nem húzott gumit.)

2022. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Te voltál hülye amiért megengedted hogy gumi nélkül dugjon. 2022-ben még van olyan nő aki beveszi ezt az ostobaságot hogy nem benned megyek el, majd vigyázok. Azt a szegény csöppséget sajnálom csak.

Van egy felelőten anyja és egy tahó apja.

2022. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
És mégis engedted hogy bedugjon..
2022. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Meg szerencse h a torveny egyenlo jogokat nyujt a szuloknek: az anya kenye kedvere elvetetheti az apa meg fizethet...
2022. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
7-es A jogok annyiban egyenlőek, hogy nem kívánt terhesség ellen mindenkinek joga van védekezni. A nő viszont egyedül dönthet a teste felett, abortuszra nem kényszeríthető.
2022. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Jó nagy hülye vagy, ha megtartod. Egy életre összeköt ezzel a gyökérrel, a párkeresést meg felejtsd el. De biztos keresel olyan jól, hogy egyedül fel tudd nevelni, ugye?
2022. ápr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%

Megtartani az… a kerdes feléig láttam reményt de azért nem csalódtam.

Nem tarthatod meg.

2022. ápr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!