Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumi nelkul akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nelkul akar szeretkezni egyutt is alszunk, terhes leszek? 22L

Figyelt kérdés

Azt mondta o nem fog gumit huzni. Amikor gyozkodtem azt mondta akkor huz, de ezt csak azert mondta hogy hagyjam abba

Kerdeztem hogy masokkal huz e , azt mondta nem egyejszakasban sem soha.

Nekunk nem egyejszakas dolog, viszont nem vagyunk egyutt. Felek attol is hogy elkapok valamit, mert szerintem akikkel o szexel, azok masokkal is siman szexelnek gumi nelkul ha vele is. Es szerintem kivan zarva hogy nem kapott el semmit, egy notol sem. Ez undorito.

Egyutt is alszunk gondolom nem csak egyszer fogunk szeretkezni egesz ejjel..... szuz vagyok még amugy

Sok esely van ra hogy terhes leszek?


2022. jan. 13. 21:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
22 eves vagy dugni akarsz de azt sem tudod hogy lehetsz terhes? Gratulalok. Szaporodjatok csak.
2022. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Egy biztos.

Szűz nem leszel utána.

2022. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Nos. Ha nem húz gumit, nagyon nagy eséllyel leszel terhes, igen.

SŐt, mivel dug össze-vissza, mint a nyulak gumi nélkül, így jó eséllyel össze is szedsz valamit, ha mást nem is, legalább egy fincsi gombát, amitől sosem fogsz szabadulni. Főleg, ha vele szexelsz, mert a férfiak az esetek nagy részében tünetmentes hordozók, nem is kezelik őket, oszt újra és újra megfertőzik a csajt.


Figyi, csajszi, komolyan nem akadt egyetlen jobb pasi sem, akivel elveszthetnéd a szüzességed? Legalább egy olyan, aki nem dugja be csupaszon minden barlangba a micsodáját?

2022. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Lehetsz terhes, amennyiben egyikőtök sem meddő.
2022. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Inkább keress egy olyan fiút, aki nem dugta végig gumi nélkül a fél várost.
2022. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

1.

Ne ilyennel legyen az első szex!


2. Ha egy gumit nem képes érted felhúzni... (meg magáért..) akkor mégis mennyire lehet önző az ágyban? (Neked nem lesz jó a szex, ez pedig egyáltalán nem érdekli majd)


3. Igen, gumi nélkül lehetsz terhes 99-100%.

2022. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudhatja senki, hogy terhes leszel-e, de bőven van rá esély, ahogyan nemi betegségre is.

Aki azt mondja, hogy semmiképpen nem húz gumit azt inkább el kéne felejteni. Ha terhes is leszel ő bizony mossa majd a kezeit, te meg vagy abortuszra mész vagy nevelheted egyedül.

2022. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Kérlek mondd, hogy csak kamu.

Terhes is lehetsz, meg kb huszonöt különféle fertőzést is elkaphatsz, a HPV-től az AIDS-en át kb bármit.


Az egyetlen helyes megoldás, hogyha kivágod a csávót a francba, és lehetőleg törlöd és tiltod mindenhol.

2022. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem engedném. Csak azért mert pár "nő" engedte neki én biztos nem engedném, hogy hozzámérjen. Nincs ellenemre a szex koton nélkül, de azt egy kapcsolatban csinálom csak. Eddig 3 emberrel voltam gumi nélkül, de eddig mindenkivel mentem teszteltetni és senkinek se volt ellenére. 25L
2022. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem húzza ki időben akkor jó eséllyel. Ha kihuzza akkor csak betegségre lesz jó esélyed.


De komolyan egy ilyen kell elsőre?? Akinek valószínű csak egy leszel a sok közül, es utána még lehet az orvoshoz is járkálhatsz.

2022. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!