Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
96%

Mi lenne? Vagy megtartod és a pasival maradsz, aki függő, agresszív és kontrolláló személyiség, vagy megtartod és egyedül felneveled, ahogy sikerül, vagy elveteted, a pasival megszakítod a kapcsolatot és építed tovább az életed, immár megfontoltabban.

Más opció nincs.

2022. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:

Igazából nem akarnám elvetetni. Viszont őt el akarom hagyni, csak így bonyolult lesz…


Fogalmam sincs mi legyen.

Még azt sem tudja, hogy terhes vagyok…

2022. márc. 25. 14:55
 3/93 anonim ***** válasza:
87%
Abortusz
2022. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem tartanám meg, nem akarnék kiszúrni a gyerekkel, meg magammal se, hogy egy ilyen emberrel örökre össze legyek kötve.

23 éves vagy lehet még 20 gyereked olyan párkapcsolatban, ahol boldogok lehettek, és nem egy baleset miatti kényszerhelyzet irányítja az életed, hanem te.

2022. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj!


Benne van a pakliban, hogy valamilyen beteg lesz az a gyerek, mivel nem tudhatod, hogy a drog milyen hatással lesz rá és, valójában a drog "csinálta" a gyereket. Plusz nem megbízható az apuka, mivel neki a drog a fontos és más nem. Hosszú távon csak te szívod meg és a gyerek. Az is lehet, hogy minden féle baja lesz és ezzel a problémával csak magadra számíthatsz majd, rá és másokra pedig nem. Emellett még borzasztóan fiatal vagy, hogy ennyire, így lekösd magad és elszúrd egy ártatlan lélek életét, csak azért mert te nem akartad elvetetni. Egyébként miből tartanád fent magatokat? A férfira nem számíthatsz hosszú távon, mivel a gyerek tartást se fogja majd egy idő után fizetni, mivel nem lesz rá pénze, mert minden fillért el fog költeni a drogra és minden másra.


Pozitív példa, olyan nincs a te esetedben. Csak akkor tudsz normális életet kezdeni újra, ha az abortusz mellett döntesz. Én ebben az esetben, tuti elvetetném!


Te döntesz az életed és a gyerek életéről. Dönts helyesen,megfontoltan, bölcsen!


Megéri ez így neked?

2022. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:

Anyagi problémám nincs. Sem nekem, sem neki. Az a legkevesebb.


Erre már én is gondoltam, hogy a drog miatt ki tudja nem e lenne baja vagy valami.


Plusz az, hogy nem hagyta ,hogy elhagyjam màr ezelőtt sem, akkor most mi lesz?

Állandóan érzelmi zsarolással akart rávenni, és rá is vett, hogy mellette maradjak, vagy csak szimplán olyan ideg jött rá, hogy úgy voltam vele, jobb ha maradok.

2022. márc. 25. 15:16
 7/93 anonim ***** válasza:
77%
Jó ég. :((
2022. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
85%
Arra is érzelmi zsarolással vett rá, hogy engedd neki gumi nélkül berakni?
2022. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedtem idáig. Aztán volt egy nagyobb veszekedésünk és akkor könyörgött, hogy menjek el hozzá , én odamentem, aztán kibékültünk, ment a szerelmes szöveg, és mondta, hogy szeretné ha szülnék neki egy gyereket, és hogy ne szedjem a fogamzásgátlót. Úgy voltam vele, hogy elhittem, hogy talán megváltozik, illetve gondoltam kell idő a szervezetemnek ha abba is hagyom, mire terhes lennék, és addig úgyis kiderül, hogy változtat e vagy nem. De egyből terhes lettem. Tudom az én hibám is, hogy rávett erre.
2022. márc. 25. 16:25
 10/93 anonim ***** válasza:
98%

Hát hallod, te sem vagy a legélesebb kés a fiókban!

Egy gyerek miatt nem változik meg egy rossz kapcsolat, vagy egy drogos nem hagyja abba. Egy csecsemő életben tartása nem csupa móka, kacagás, még a legstabilabb kapcsolatokat is kikezdi.

2022. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!