Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Mennyire normális, hogy az embernek több párkapcsolata van élete során?

Figyelt kérdés

Szoktam hallani ismerősöktől, hogy "most szakítottam a barátnőmmel", de nem baj, idővel lesz másik" szöveget.


Szerintetek csak velem van a baj, vagy nem csak én gondolom úgy, hogy egy embernek élete során csak egy párja adatott? Az akivel élete végéig élhet, családot alapíthat.


A régi időkben is így volt? Az ember cserélgette a párját, élettársát, szerelmét pár év után?


Láttam barátokat, akikből egy szakítás, válás szellemi roncsot csinált.

Láttam olyanokat, akiknek rossz a házasságuk, ott van 3 gyerek, de mégis a mai napig együtt élnek. Ott mind a 2 fél sinylődik, nem beszélve a gyerekekről.


Honnan tudjuk, hogy ki lesz igazi, akivel egész életünket el tudjuk képzelni és nem fog csalódás érni?

Hogy kell ezt elképzelni?


Valamint nem kiábrándító számotokra, hogy az akivel együtt vagytok, már több kapcsolata volt?


Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de engem valamilyen szinten frusztrálna. Illetve az is, hogy már "Volt" barátnőm és elkezdek egy másikat, új társat keresni.


Köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 6. 09:05
1 2
 11/12 after stroke ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, megszerezni könnyű valakit. MEGTARTANI a művészet. Hiszen amíg dúl a lamúr, a rózsaszín köd eltakar minden hibát, minden hiányosságot. A szerelemért felelős hormonok azonban fél-két év alatt lebomlanak! Na, akkor kezdődik a párkapcsolat munkásabbik része. Ott már meg kell dolgoznod a kapcsolatért, a párod szerelméért, ahogy neki is tenni kell a tiédért. Ha ez nincs meg, hamar borul a bili. A szerelmet tehát tanulni kell. Fiatal korban, és lehetőleg több partnerrel, hogy minél jobban megismerd a másik nem gondolkodásmódját, lelkivilágát.Ami homlokegyenest ellenkezik a tiéddel! Ez az alapja annak, hogy a végén le tudjál horgonyozni valaki mellett, és életed végéig tartó boldog párkapcsolatot létesíts.
2022. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En mikor tizeneves voltam, volt 2 fiu akikkel ugyan ki volt mondva hogy egyutt vagyunk, de nem mutattuk be egymast, nem eltunk egyutt tehat inkabb csak ismerkedes volt, nem kapcsolat. Ilyenbol nem gaz ha tobb van szerintem.

De komoly kapcsolatban ahol gyerek is van (az egy hazassaggal egyenrangu kb) elvalni mar gaz. Kiveve ha a gyerek vagy az anya veszelyben van..

De ilyenek h jaj meguntuk egymast, kiszerettem belole, egyszer megcsalt, es akkor szetmennek es ide oda rangatjak a gyerekeket.. Ez szegyen

2022. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!