Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a tiltott dolgok vonzana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a tiltott dolgok vonzanak? Vagy csak egyszerűen nincs szerencsém? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Bevallom fiatal lányként nem vagyok túl szerencsés, már ami a szerelmi életemet jelenti. Sokat gondolkodtam ezen és eszembe jutott, hogy talán magamnak is generálom a problémát vagy helyzetet de az is lehet hogy csak bebeszélem.


Volt már arra példa többször is hogy valakivel volt (feltehetően) közös/kölcsönös szimpátia, érdeklődés, ezekből azonban sose alakult ki semmi komoly. Az okot nem tudom. Ezekre már nem is fogom tudni a választ.


Olyanra is volt példa, hogy érdeklődtek felém, úgy hogy azonban én a másik iránt nem.

Szerencsétlenségemre olyan is akadt bőven, hogy akik nekem tetszettek azoknak én úgy mint nő, mint potenciális jelölt, nem. Szimpátia volt/van de semmi több.


Volt/van egy férfi akin már régóta látom, hogy tetszem neki (bár nem tudom mennyire komolyan, mert komoly lépést nem tett, kb 30 éves amúgy), nagyon kedvelem egyébként, imponál(t) is nekem bevallom tőle ez a figyelem, ezek a reakciók, próbáltam is magam talán rábeszélni, hogy rendes stb de egyszerűen nem vonzódom hozzá, nincs meg részemről a kémia.


Most megint van valaki akit nem rég ismertem meg, rajta is látom, hogy talán tetszem neki. Értelmes, kedves, stb de egyszerűen nem mozgat meg.

Ehhez képest meg azt tapasztalom magamon, hogy olyan emberek is érdeklődést váltanak ki belőlem akikről nem is gondoltam volna, de közben tudom hogy pl kapcsolatban van.


Mielőtt valaki ezzel támadna be, hogy biztos csak a pénzes, kigyúrt alfahímekre bukom, tisztáznam hogy nem. Aki most épp valamiért érdekel, ő semmivel sem jobb pasi, mint az az illető akit meg (szerintem) én érdeklek. Nem a külsőségekről van szó.


Talán az is benne van a pakliban, hogy azt látom, hogy akinek tetszem az félénk, zavarba jön, stb én meg jobb szeretem ha valaki laza, nyílt, közvetlen mivel én is ilyen vagyok.


Magamat szabotálom (tudat alatt?) hogy olyanok érdekelnek akik nem kéne hogy erdekeljenek, mert vagy foglaltak vagy van bármi más oka, hogy létrejöjjön valami vagy egyszerűen csak szerencsétlen vagyok? Hogy változtassak ezen?


2022. ápr. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok férfiként. Ezt úgy hívják, hogy elköteleződéstől való félelem(+önértékelési zavar). Üdv a klubban.

Az adott pillanatban nem tudatosul, de utólag látom magamat, hogy valszeg azért voltam odáig elérhetetlen nőkért, mert megvolt az a biztonságérzet, hogy nem kell velük összejönni. Míg amikor értem rajongtak csajok, az mindig visszatetszést váltott ki.

Nem vagy kész egy kapcsolatra annyit jelent, de ezen lehet segíteni szakember segítségével, hogy a rossz berögződések feloldásra kerüljenek és hajlandó legyél elhinni vagy elfogadni, hogy te magad is szerethető vagy és befogadni a valódi őszinte szeretetet, nem pedig olyan után sóvárogni,amit soha nem kapsz meg. Én most ebben a folyamatban vagyok benne,hogy ezt helyretegyem, egyedül nem megy,csak pszichiáter tud segíteni.

2022. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nem gondolnám azt hogy nem vagyok szerethető. A tulajdonságaimmal pedig tisztában vagyok talán jobban mint valaha. Vannak rosszak és vannak jók, de összességében nem vagyok rosszabb mint más, mint a nagy átlag. Szeretnék kapcsolatot.
2022. ápr. 7. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít,mit gondolsz, hanem ,hogy belül a tudatalattidban mit érzel. Valami gát van, ami nem engedi, hogy befogadd az őszinte szeretetet.
2022. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh ugyanígy vagyok szintén nőként. Ez attól lehet, hogy miylen mintát láttunk, miket hoztunk magunkkal otthonról. Tudatalatti tényleg. Szakember kellene.
2022. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!