Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Vagy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Vagy egyszerűen nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, már a harmadik fiúval járok.

Az első barátom (17 évesen) tapadós volt, egy pincsikutya, amit nem bírtam. Én egy magabiztos, vidám, segítőkész, de nem valami romantikus alkatnak vallom magam. Mármint szeretem a romantikus pillanatokat, de nem az az összetapadós ember vagyok, aki ráakad a másikra és le sem száll róla.

A második barátom szexmániás volt. Én azt hiszem, aszexuális vagyok. Vagyis nem tudom mi a baj velem, de hiába szeretem nagyon a jelenlegi párom, vele sem kívánom a havi egynél többet, míg neki persze több kellene, de igyekszünk egymáshoz alkalmazkodni.

Tehát a jelenlegi párommal megvolnánk, de mióta eljöttem hozzá a nyári szünetre (tehát kb egy hónapja nála vagyok), mintha megváltozott volna, elkényelmesedett. Takarítok, főzök, ő az ígértek ellenére nem igazán segít vagy érdeklődik. Kevésbé romantikus mint azelőtt. Agresszívabb lett, ma is társasoztunk, ő vesztett, és dühösen rácsapott a táblára, bevallom megijesztett. Folyamat lustálkodna, aztán ha sportolni akar, én azonnal ugorjak, különben hisztizik. Nem ismerek rá.

Elegem van, hogy mikor már elhittem, ő lesz az igazi, mert minden stimmelt, akkor változik meg minden. Velem van a baj, túl kicsi a tűrőképességem? Vagy csak nincs szerencsém?

Tudom, sokan azt mondanák, fiatal vagyok még, de elegem van. Nem kell több pasi, ha ez sem jön be. Unom a sok tahót, unom, hogy már körülöttem nincs egy rendes kapcsolat/házasság, már eleve félek bármibe belemenni. Érzékeny lelkű vagyok, és pánikbeteg, a stressz nem tesz jót nekem.

Mi a véleményetek? Esetleg keressek fel egy pszichológust?



2021. aug. 1. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

mármint van erről orvosi papírod, h. pánikbeteg vagy?


sztem 21 évesen kicsit sok a 3 pasi.


más elfoglaltságod nincs? egyetem, meló, nyelvtanulás, barátok?


már most cselédnek használ, dobd ki.

2021. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs papírom, egy pszichológus/orvos állapította meg mikor nem épp azt kezelte, csak közben rájött. Azt mondta nem vészes amúgy. Meg voltak tüneteim többször is.

Szerintem is sok, de valahogy így jött. Ezért is van elegem, és fáradtam bele már ilyen korán.

Egyetemista vagyok, barátaim vannak. Nem azzal van a baj, hogy nincs mit csináljak, csak így alakult. És sajnos úgy is lettem nevelve, hogy minden pasi csak átbasz, de ezt is reméltem, hogy majd megcáfolom. Lehet kissé görcsösen is kerestem a jót.

Köszi a választ amúgy.

2021. aug. 1. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:

magne B6-ot kezdjél szedni, jót tesz az idegeknek, recept nélkül adják.

szerintem ne így állj neki, mert bevonzod a rosszat.

ezt most zárd le, és éld az életed, ne görcsölj rá.

az aszexualitással is érdemes lenne foglalkozni, mitől van ez?

ha az előző párod szexmániás volt, vajon mindig akartad te is az együttléteket, nem ott sérültél lelkileg?


és mit tanulsz az egyetemen?

2021. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Szia


Szomoru olvasni amit irtál

(Lekapcsoltam a Zenet )

MOst probálok neked irni valaszt

Kérdés


Velem van a baj, túl kicsi a tűrőképességem? Vagy csak nincs szerencsém?


Nem hiszem hogy vled van a Baj ,

Tudod mit kellene tenned ?

Probálj meg vele elbeszelgetni,

Vita nélkül.

kerdezre hogy ö hogyan képzelte el a Közsös kapcsolatot

és rea jösz hogy ha valaszol akkor mit is mond .


Szerintem NINCS szerencsed

-----------------------------------

Tehát a jelenlegi párommal megvolnánk,


Ez ugy hangzik mint ha nem sok kedved lenne hozá es lehet a szeretet hianyzik ?


--------------------------------

Kevésbé romantikus mint azelőtt. Agresszívabb lett, ma is társasoztunk, ő vesztett, és dühösen rácsapott a táblára, bevallom megijesztett. Folyamat lustálkodna, aztán ha sportolni akar, én azonnal ugorjak, különben hisztizik. Nem ismerek rá.



Vagyis ö akkar teged ugy mond Irányitani ?

Huuuu

Kedves Fiu

te rossz fiut fogtal ki

Bocsánatot kéred ha nyilt vagyok .

-----------------------------------

Tudom, sokan azt mondanák, fiatal vagyok még, de elegem van. Nem kell több pasi,


Az nem kérdés hogy Fuatla vagy nem

Hanem mint irtad a XY Baratod

Hogyan Banik veled


De ne mongy olyat hogy nem kell neked soha masik pasi


Miért mondom


magambol indulok ki

en semm vagyok 100 % Pasi

De nekem van szivem

es en tisztelem kedvelem az Emberkeet


mindenkiben van Hibaja Magyarol mondjak Rozsa Nincs Tövis nélkül


---------------------------------------------------------

Az első barátom (17 évesen) tapadós volt, egy pincsikutya, amit nem bírtam


Azt en semm Szeretem

Mért Okay szeret

de azert hagyuk egymast élni

en ugy vagyok vele,


--------------------------------------

A második barátom szexmániás volt.


OMG

Ismerösnek hangzik

Tudod kedves FIU

En meg ismertem egy Embert

aztan beszelgetem vele elmentem hoza Cola inni

es beszelgetés közbe mondta nekem hogy ö szeretne velem minden nap Sex et

en Nagy szemekel rea neztem TESÈK ?

es valaszoltam neki


Hallo En nem vagyok egy Sex Gép

nekem van eletem


ugy ott is hagytam


en ugy vagyok vele

akkor akkarok sex Fiuval ha neki es nekem is kedvem van hoza

mert ugy eröszakal a sex

Fajdalom es nem szeretet


Nagyon szivesen felvennem veled a kapcsolatot


hid el sajnalom amit te meg élsz

remelem lesz lehetös teged meg ismerni es beszelgetni


Vigyaz magadra

igérd meg

2021. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi barátod a példája annak hogy "lakva ismerszik meg az ember". Ilyenkor kell mindenkimek a legtöbb kompromisszumot megkötnie a párjával. Ha úgy érzed, ő nem kompenzál valamivel a főzésért és a többiért, tedd szóvá. Ugyanígy az asztalcsapkodást. Érett ember kisebb-nagyobb noszogatásra ilyenkor elmondja mi a baj (fáradt stb.), remélhetőleg nem csak dünnyög mint egy sértődött kisgyerek.

Nem lehet, hogy feszélyezi a havi egyszeri szex, csak éppen nem beszéltek róla? Ismerős házaspárnál volt hasonló kategóriájú probléma, ők a közös szabadtéri programokban igyekezték azt kompenzálni, azokban összeboronálódni újra. Szerintem csak a higgadt, őszinte beszélgetések hiányoznak nálatok, bár tény és való hogy nem mindig könnyű művelni.

Lehet, hogy a mentális betegségedtől erednek a jelenlegi nehézségeid. Én mezei ismerője vagyok ennek de a kötődési nehézségekről ajánlok figyelmedbe két, szerintem hasznos könyvet: Orvos-Tóth Noémi - Örökölt sors / Lukácsi Liza - Hogyan szeretsz (Kötődési sebeink gyógyítása). De ha pszichológusra bíznád inkább magad, ő úgyis kézenfog és együtt kitapogatjátok, "hol mentél félre".

2021. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Szerintem is sok, de valahogy így jött. Ezért is van elegem, és fáradtam bele már ilyen korán.


HÁT NEM IS CSODÁLOM

---------------------------------------


És sajnos úgy is lettem nevelve, hogy minden pasi csak átbasz,


HUUUU

Tudod Kedves Fiu

nem minden ujam egyforma

De en is sajnos megéltem szomoru de ez az igazság sajnos sok a gonosz rossz ember .


Valahogy te mindig ki fogod a rossz eberket


Kérdezhetek valamit

te egy Jo szivü Fiu vagy ?

Hiszekeny és Segitö kész



Vigyaz magadra

es nelegy nagy hiszékeny ,

remelem a VAKACIOT

sikerül meg jol oldalrol is eltölteni

2021. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Ha úgy érzed, ő nem kompenzál valamivel a főzésért és a többiért, tedd szóvá. Ugyanígy az asztalcsapkodást.

---------------------------------------------------------

Mint én a sorokbol kiveszem

Abban a Kapcsolatban már senki nem tud Seggiteni annak mar rég Vége


Sajnos

----------------------------------------------------


Ugyanígy az asztalcsapkodást.



en szivbajt kapnék ha nálam az Asztalta csapkodna.


ez a Csapkodas azal azt akkarja ki fejezni ö az Nagy ur a hazba

2021. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, összefoglalom mindenre itt a válaszom.

Nem tudom mitől van az aszexualitás, de szerintem így születhettem. Már előző párom előtt sem érdekelt a dolog, és önkielégítést sem végeztem soha.

Pszichológián tanulok.

Párommal pont pár napja ültem le beszélgetni, felsoroltam ami zavar, őt is megkérdeztem, mondtam, min kellene változtatni, és hogy én is fogok. Erre most jött ez a kirobbanása, ami megijesztett és feldühített.

De amúgy pont az zavar a legjobban, hogy nem érett. Többet dünnyög, mint amennyit komoly. Arra is gondoltam, hogy hazamegyek, és hagyom elgondolkodni. Ha egyedül marad, talán észbe kap.

Köszönöm a könyvajánlatokat meg a jókívánságokat:)

2021. aug. 1. 15:38
 9/11 anonim válasza:
0%

Nem tudom mitől van az aszexualitás, de szerintem így születhettem.

Már előző párom előtt sem érdekelt a dolog, és önkielégítést sem végeztem soha.



Figyej Kedves Fiu

Nem minden ember egy forma ha valaki akkar szeret az elfogad teged ugy ahogy vagy .


------------------------------------------

De amúgy pont az zavar a legjobban, hogy nem érett. Többet dünnyög, mint amennyit komoly. Arra is gondoltam, hogy hazamegyek, és hagyom elgondolkodni.



Figyelk Kedves FIu


Nem ismerlek

de összintén inkább menyel haza

Hid el az a Kapcsolat semmit nem ér

Ne erötesd azt ami nem megy .

és nem ted magad másért tönkre ,


Hid el


Vigyaz magadra ,


PS: Irtam neekd Privat ba

Sajnos nem irtal vissza ,

Cry Cry


Szia Szép napot es csinald azt amit mondtam Hid el .

az az egy a megoldas ,

2021. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9-es creepy vagy, ezt inkább így ebben a formában ne erőltesd.
2021. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!