Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kozepkoru ferfiak! Mit tennel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozepkoru ferfiak! Mit tennel, ha a munkahelyeden tetszene egy fiatal csaj, te is neki, jol nezne ki stb, de lenne stabil kapcsolatod ~10 eve?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Pillanatnyi pináért nem rúgdosunk fel életre szóló lehetőségeket.
2022. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Megfúrnám mint hilti a 20-as betonfalat!
2022. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, hisz a stabil kapcsolatomban lévő nő is tetszik és én is neki.
2022. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezel egyértelmű dolgokat?

Van aki megdugná és van aki hűséges maradna!

2022. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Megcsinálnám. Egyszer hagytam ki nőt életemben, ráadásul jó nőt. Ha eszembe jut, még most is rámtör a sírás. Pedig tálcán kínálta magát, csak akkor még félszeg és tapasztalatlan voltam. Utána megfogadtam, hogy aki hagyja magát, az meg lesz szúrva!
2022. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, mert a kapcsolat számít. Volt rá példa, nem mozdultam. Nyilvan az ember bánja, de hiszek abban, hogy számítanak a döntéseink. Persze azóta szakitottunk 8 év után :D
2022. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Stabil a kapcsolatom, akkor nem tetszik senki más. Én még a gerinccel születtem.
2022. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lőcsöt neki!
2023. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!