Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megaláztam magam részegen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaláztam magam részegen, hogyan tovább? Kínos

Figyelt kérdés

Szombaton házibuliban találkoztam egy pasival, aki pont az ideálom, és részegen nem bírtam visszafogni magamat. Nagyon kínos dolgokat műveltem, pedig nem vagyok már tini, pl. a nyakának nyomtam a melleimet, amikor a széken ült, a karján az izmokat fogdostam, vonaglottam előtte, kivettem a szájából a cigit, és beleraktam az enyémbe, közben mondtam neki, hogy mit vennék még a számba. De még kínosabb, hogy ő erre először nem reagált, aztán kedvesen próbált leállítani, de én tovább folytattam. Teljesen elvesztettem az eszemet, annyira bejött, nem tudom, mi volt velem, sok mindenre nem is emlékszem.

Azóta alig merek emberek közé menni, sírok és szégyellem, hogy ezt az ismerőseim látták, és ilyen olcsó vagyok, ráadásul még a pasinak sem kellettem.

Kérlek, nyugtassatok meg, hogy mással is történt már ilyen a világtörténelemben. Nem akartam zaklatni őt, sőt alapból inkább visszahúzódó vagyok.


34/N


2022. ápr. 13. 04:35
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Az hozzátartozik, hogy teltebb vagyok, mint az átlag, és emiatt alapból kicsit komplexusos vagyok, de most egyenesen egy disznónak érzem magam.
2022. ápr. 13. 04:37
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Sokmindenre nem emlékszel, de ezekre igen? Akkor annyira nem lehettél részeg mégsem.


A helyedben bocsánatot kérnék a pasitól, meg az ismerőseidtől is a viselkedésed miatt, viszont emberek közé simán mennék.

2022. ápr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Noren1989 ***** válasza:
5%
Semmi gond, de mennyit kértél ezért a műsorért?
2022. ápr. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

Elég gáz,sem velem sem a barátaimmal nem történt még ilyesmi.

Kérj bocsánatot!

2022. ápr. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
23%
Ez valószínűleg benne lesz a történelemkönyvekben.
2022. ápr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen pont nem, én részegen inkább megmondom a valódi véleményem, utána meg restellem és próbálom hülyeségnek beállítani. De volt, hogy barátnő esküvőjén kihánytam a kocsiból. Volt, akinek szalagavató után tanár fogta a haját. Legutóbb mikor ittam páréve, részegen sírtam, hogy a gyerekemmel kellene lennem, olyan bűntudatom volt, hogy kevesebb, mint egy napra magára hagytam, pedig még nem volt fél éves. Tök ciki volt, akkor súlyosnak látszott, most meg semmi extrát nem látok benne, pedig most is belebizsereg a hátam a szégyentől.


Mindenkivel van ilyesmi felnőttként is, bár pont ez nem volt, nem tehetsz arról, hogyan viselkedsz részegen, nem véletlenül büntethető kategória a részeg emberrel folytatott szex.


Valószínűleg normális barátaid vannak, ha nem használták ki a helyzetet, és a pasi is normális, hogy nem dugott meg. Ha elítélne azért, mert részeg lennék 30 felett, nekem nem kellene a férfi, ki is ábrándulnék. Volt ilyen exem, aki szerint "nem nőies", ha egy nő ittas(de még nem hány), ahhoz képest, hogy félévente ha kétszer fogyasztok alkoholt, és hányni ötévente egyszer hányok, nagyon zavart, pláne hogy ő többször ivott. Az ilyenekkel nem szabad törődni! Tényleg nem nőies, de nem is férfias, mindkét nemnek egyformán ciki, de nagyon ritkán megbocsátható. Mondjuk nekem könnyen megárt, valahol az egy és két pohár között.


Valóban nem nyerő, amit csináltál, de sokakkal előfordul, biztos neked is megvan a "munkahelyi party" szöveg, filmekben, ismerősöknél, általában ott isznak annyit, hogy megártson, majd égnek másnap. Az élet része, egy két botlás belefér.


Írj a pasinak neten, hogy sajnálod, a többieknek nem kell, velük nem csináltál kínosat. Nekem is csak részletek szoktak amúgy beugrani.

2022. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kínos volt, amit csináltál, hiszen 34 évesen felnőtt ember vagy. Ez még egy tinitől is gáz, hát még tőled. Aligha lehetsz te visszahúzódó, inkább arról van szó, hogy az ital kihúzta belőled a valódi vágyaidat. Az alkohol ugyanis oldja a gátlást, így az ember inkább részegen önmaga.


De attól függetlenül, hogy bohóckodtál egy sort, megbocsátható a dolog, hiszen nem bántottál senkit, nem árottál az embereknek. Én nem ítéllek el. De ha adhatok egy tanácsot: ne igyál alkoholt, nem neked való az!

2022. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
12%
34 évesen házibuliban? Nem a gyerekeidet kellene már nevelned?
2022. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Még tinikoromban se csináltam ilyet részegen, pedig volt pár alakításom😀😅.


Hát figyi, 5 év múlva már senkit nem fog érdekelni. Próbald elfelejteni. Addig lesz érdekes amíg valaki nem csinál hasonló hülyeséget.

2022. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%

#8


Nyilván, másabbul jön ki a dolog, hogy ha egy olyan nő tart egy ilyen "műsort", akitől az ember akar valamit. Természetesen akkor sem szabad kihasználni az alkalmat, mert részeg nőkkel nem kezdünk.


De én egyébként örülnék annak, ha egy nekem tetsző csaj így viselkedne. 1-2 nap múlva felhívnám telefonon, hogy ha mi volt ez, és ha gondolja elmehetünk randizni. 😄

2022. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!