Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rendezzem magamban, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezzem magamban, h kihasználtak, megaláztak és csak én vagyok az oka?

Figyelt kérdés

Nem tudok már magamra nézni, annyira utálom magam azóta

mert ugye én hagytam magam, én voltam naiv, szóval megérdemeltem. tudom h tanuljak belőle, de hogy bocsássam meg magamnak, ha azt érzem már értéktelen lettem emiatt.


2020. nov. 9. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem te vagy a hibás, ezt azonnal verd ki a fejedből! A másik ember a hibás, mert egy gerinctelen féreg! Ezt pont olyan, mintha kirabolnának és saját magad hibáztatnád, mert ki mertél lépni az utcára. Nyugodj meg!
2020. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy picit bővebben, így nem tudunk tanácsot adni :/
2020. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező! Egy külsőre a saját szinted feletti pasinak csak dugásra voltál jó? Ez a probléma?
2020. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon mindenképpen dolgozz, hogy ne legyél annyira hiszékeny és naiv legközelebb, de azért azt is tudd, hogy aki átver téged az egy igazi gerinctelen szar alak és az nem a te hibád. Sok ilyen pasi szaladgál az utcán, a nők becsapása a hobbijuk. Legközelebb már okosabb leszel, ilyeneken mindenki átesik. Nézd meg az összes romantikus filmben ezeket említik. Ahogy idősödsz, úgy leszel tapasztaltabb és ügyesebb. A 3#-al meg ne törődj, ez egy kretén. Biztosra veszem, hogy egy nyomorék, akit mindenki lekoppint és keserűségében meg hirdeti ezt a hülyeséget a szintekről... Épp csak ő nem felel meg senki szintjének, mert akkora degenerált állat.
2020. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ismerkedni kezdtünk, azt mondta komolyan gondolja, be is mutattam otthon, sokat keresett.

Azután h megtörtént már kevebbet beszéltünk és "hirtelen" elbizonytalanodott, mert hogy mégsincs túl az exén.

Én meg még akkor is naívan kapaszkodtam abba, hogy de azt mondta csak adjak időt, közben csak talonban akart tartani vagy jól esett neki a figyelmem. Miután elegem lett ebből, megpróbáltam elszakadni tőle, de utána mégis visszaengedtem, ha megkeresett mert megszerettem és reménykedtem. De sosem változott, sőt ezután már sokszor csúnyán bánt velem. Megaláztam magam neki, és olyannak adtam magam akinek nem is voltam fontos. Nagyon szégyellem pedig tudhattam volna.


Tudom, hogy tanulok belőle és innentől okosabban csinálom, de most nem birok magamra nézni ezek után, hogy így hagytam magam. :(

2020. nov. 9. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás,ne ostorozd magad.Ez nagyon sok emberrel megesikAz exe gondolom kidobta és így nálad vezette le a feszültségét.Ne bánkódj,nem ér annyit.
2020. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező először hagyd abba a felesleges onmarcangolast mert teljesen rosszul gondolod. Az OKA nem TE vagy. Ha valakit megcsalnak annak az az oka hogy a megcsaló igy döntött.


Azért meg ne hibaztasd magad hogy megbiztal benne. A tiszta lelek bizik a masikban mert a jot feltetelezi rola. Szeretted, kihasznalt, ez az ő gerinctelensege. Vond le a jeleket es legközelebb jobban figyelj rajuk. Valamint ne hagyd hogy ez ratelepedjen az eletedre

2020. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Te csak azért felelsz, hogy őszintén tedd bele magad a kapcsolatba, ha a másik átver, hazudik, kihasznál, az nem a Te hibád...magadra haragudni?!

Pár hétig, néha pár hónapig be lehet csapni könnyen mindenkit.

Nem a Te hibád.

2020. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!