Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok úgy, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok úgy, hogy a volt párotok aktuális párja írt nektek, hogy igazatok volt?

Figyelt kérdés

A volt páromat szidta, hogy igazam volt, hogy milyen rossz ember. Másfél évig voltak együtt, a közös gyerekeinket is szerette. A nő azt mondta, hogy nem bírja tovább elviselni. Pedig mikor összejöttek figyelmeztettem, akkor nem hitt nekem, mostanra magától jött rá a sok hazugságra. Előbb utóbb tényleg minden kiderül.

Jártatok hasonlóan?


2022. ápr. 17. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem mondják, de látom.

Egyik hozzáment és elvált az agressziv bántalmazo exemtol


Másik nő ugyanigy hozzáment és elvált egy masik exemtől, aki meg betegesen féltékeny volt, ez mellett betegesen lelkiterrorizálo is, látom ahogy a volt feleségét is mocskolja.


Mindkét nő gyereket csinált az exeimtől és nevelik elválva.


Most vagy én vagyok jó emberismerő hogy nekem ilyen emberek pár hónap vagy max 1 év alatt lejönnek hogy kapcsolatra alkalmatlanok, vagy a többi nő a hülye hogy ilyeneknek szül. Éspedig diplomás nők.


Harmadik exem meg olyan hogy hazassággal gyerekkel hitegeti a nőket, sacc 4-5 éveket is elvesz egy nőtől így a semmire. Az utánam levő csajt is dobta 4 év mulva.(amikor a nők komolyabb vizekre eveznének illetve kevés kezd lenni nekik a sima járás)

2022. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért van mert bennük hisznek, hogy kapcsolatilag ki tudnak mellette teljesedni és ez a fajta elvakultsâg miatt bármit bevállalnak csak jöjjön össze ez a fajta élet cél mert másképp nem tudnak kiteljesedni
2022. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én még mindig gondolkozom hogy szóljak-e az exem jelenlegijének, hogy pszichopata. Vagy hagyjam rájönni magától:D
2022. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!