Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ettől jogosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettől jogosan érzem magam szarul?

Figyelt kérdés

Egy jó pár hónapja szakítottunk a párommal..


Tudni kell rólam, hogy eléggé megszoktak viselni a negatív dolgok képes vagyok dolgokon nagyon sokáig siránkozni...


Viszont most valamilyen oknál fogva nem "gyászoltam" meg annyira a véget érő kapcsolatomat illetve bevallottam a legjobb fiú barátomnak ,hogy tetszik nem csaltam meg vele a volt barátomat mégis rosszul érzem magamat.


Attól érzem magam rosszul ,hogy pár hónap alatt túl lendültem a volt barátomon és képes vagyok újra beleszeretni valakibe pedig ha valakit engem tényleg megszoktak viselni dolgok..


Az utóbbi időben már nem volt jó a kapcsolatunk a volt párommal és hát vége is lett a kapcsolatnak viszont valamiért rosszul érzem magamat mint aki nem szerette eléggé a párját ,hogy máris más iránt vannak érzéseim.


A környezetemben élők szerint nem kell ,hogy megviseljen hiszen nem tettem semmi rosszat azzal ,hogy ilyen hamar bele szeretem egy másik fiúba..


Félre értés ne essék nagyon szerettem a volt páromat viszont már rég nem volt olyan mint anno amikor megismerkedtünk a kapcsolat..


Majdnem két évet voltam vele aztán pedig pár hónappal a szakítás után bevallottam a legjobb fiú barátomnak ,hogy amugy meg tetszik..


Ameddig kapcsolatban voltunk nem néztem úgy más fiúra mint az akkori páromra..


Feleslegesen érzem magam rosszul vagy jogos az ,hogy szarul érzem magamat?


2022. ápr. 19. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen érzed rosszul magad, semmi baj nincs ezzel.
2022. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van lelkifurdalásod, mert nem szenvedsz jobban?
2022. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy szakítottál, hogy a kapcsolat már elromlott, nyilván jobb így. Most komolyan azt érzed helyénvalónak, hogy szenvedned kéne? Mert? Miért csinálsz problémát, ha nincs? Örülj, hogy tovább tudtál lépni. Helyes. Nincs itt mit gyászolgatni.
2022. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthetetlen, hogy miért érzed magad rosszul! Ha tényleg így történt...

Ha bűntudatod van, az azért lehet, mert sosem volt legjobb fiú barátod, csak egy tartalék, aki bármikor bevethető, a férfi-nő "barátságok" nagy része így működik. Semmi köze a barátsághoz, csak egy vonzó személy, aki akkor még nem volt potenciális partner.

2022. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell meggyászolnod azt, ami igazából nem fáj.
2022. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!