Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik szarul vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik szarul vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
Párom az apukájánál Írországba nyaralt mivel a szülei elváltak és az apukája ott él az új családjával.Mielőtt kiment folyamatosan mondogatta,hogy visz pénzt és hozz nekem valami szépet.Nem is azt várom el,hogy hozzon nekem valami méreg drága ajándékot de ha már mondogatta számítottam volna rá,hogy hozz nekem akár egy olcsó hűtőmágnest viszont mondogatja,hogy magának mit vett azoknak az árából már vehetett volna egy darab kis apróságot.Nem is esne annyira rosszul,hogy mindent magának vesz hisz vegyen ő pénze de amikor mondogatja,hogy hozz valamit és utána meg elém áll,hogy vissza hoztam a könyvedet mivel oda adtam az egyik regényemet neki a repülő útra olvasni és nincs mellette semmi kicsit rosszul esik.Ha már annyit mondogatta,hogy vesz valamit nekem akkor miért szegi meg ha meg nem akar nekem nézni semmit akkor miért kellett felhozni,hogy hozz valamit onnan ahova én tudja,hogy nem mostanában fogok kijutni.
2018. jún. 15. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Micsoda egy smucig, egy hárpia vagy :D jézus. Azért azthittem van aminél nincs alább... :D de van.
2018. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Igazából nem értem miért nem tartottál vele.
2018. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez komoly? Ez a legnagyobb problémátok? Nem semmi. Minden esetre engem az ilyesmi nem érdekelne jobban örülnék annak hogy egyben épségben haza ért. Na de hát nem vagyunk egyformák :)
2018. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem túlreagálod. Biztos elgrlejtette. Nehogy már azon legyél fennakadva hogy nem kaptál hűtőmágnest vsgy bármilyen más hülyeséget.

Komolyan ne haragudj de szerintem ez gáz:D

2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Minek vagytok együtt de komolyan,mert h boldogok nem vagytok az nagyon lejön,kiakadsz mert nem hozott vacak hutomágnest elmegy visszaadja a könyvedet ez max barátság ismeretség köze nincs egy pár kapcsolathoz.
2018. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jogos lenne, de mivel őt választottad, ezért a saját döntésed következményét viseled. Valószínűleg nem lesz a legfigyelmesebb a kapcsolatban és valószínűleg eddig sem volt az.
2018. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem alap, hogy ha külföldre utazom, hozok valami apróságot a páromnak. Ha meg hangoztatta is, akkor tényleg nem értem, miért nem volt képes ennyit megtenni. Amúgy ettől nem te leszel a smucig meg kicsinyes, ahogy mások írják, hanem ő. Nem Gucci táskát vártál el tőle, hanem az alapvető figyelmességet, ami úgy látszik, a párodból hiányzik, az meg külön gáz, hogy annyira tapintatlan, hogy előtted hangoztatja hogy magának mit vett...
2018. jún. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Még nőként is alap, hogy viszek valamit a páromnak, nemhogy pasiként.


Bár azért érdekes, hogy így vagytok együtt, hogy meglep a bunkósága. Friss a kapcsolat vagy hogyhogy? Csakmert ha valaki ilyen, az azért hamar kibukik, ha meg eddig nem volt ilyen, az megint felvet pár kérdést.

2018. jún. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted mennyire vagy fontos neki ? Kb. semennyire.Ha egy férfi igazán szeret valakit,bizony visz neki 1-2 apróságot,hiába mondanak itt a tuskók mást.EZ ALAP
2018. jún. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Hozz=hoz...tanulj helyesírást

Egyébként igen, bunkóság volt részéről, ez alap dolog lenne egy kapcsolatban.

2018. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!