Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak.ti megvéditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak.ti megvéditek a párotok ha másik nő beszól neki, vagy csendben szórakoztok a két csajon?

Figyelt kérdés

Megalázó ha a párom előtt beszól nekem egy csaj(ráadásul aki nyomul a páromra), érzékeltetve azt hogy simán nagypofáju es megteheti, en meg védekezem a "támadás" ellen mint egy kis nebáncsvirág.


A páromon azt látom hogy szinte szórakozik az ilyen szitukon és mintha tetszene is neki egy karakánabb beszólós nő, meg ugy eleve a nők közti "cicabalhé", es ugye állandoan en jövök ki alul mert én vagyok "hápogásra" védekezesre kényszerítve.


Ilyen helyzetekben én nem is várhatok semmit egy férfitől igazábol?



#cicabalhé
2022. ápr. 19. 16:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

Normál esetben várhatnál, illene megvédenie a párodnak.


De a mai világban egy nőnek is illik megvédenie magát.

2022. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Persze próbálom lekezelni a masik csajt vagányan meg poénosan hogy ne legyen nagyon égő nebántsvirág, de maga a felállás hogy egyáltalán nekem be mernek szólni, már ennyi önmagában alázó.
2022. ápr. 19. 16:57
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Kösse fel a gatyáját, aki beszól az asszonynak! Nincs rá szüksége, hogy megvédjem.
2022. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

1 csak belegondolva ha megvédene akkor felvenné vele a kommunikácios kapcsolatot igy, es abbol meg lehet az sülne ki, hogy egymást csipkedik aztán es én lennék a "néző".

Mimt amikor macskaeger harcot folytat egy férfi es egy nő kb elmehetne az ilyen szitu egy kész ismerkedésnek is.


De a helyzetet ugy szeretném megoldani hogy ne legyek már alázva a párom elott.

2022. ápr. 19. 16:59
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt emberekről van szó. Ilyenkor ezt várni kb. olyan, mint amikor a férfi elvárja, hogy a felesége főzzön neki állandóan. Elavult nemi szerepet erőltet. Az más, ha valami balhés férfi szól be, akkor annak elzavarása már egy másik kérdés, de két nő egymással vitatkozása - magánügy.


Kivéve, ha a másik valami "telepről szökött" kisebbségi állampolgár, mert azt okosabb a környékre se engedni.

2022. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

3# gondolom a párom is jobban örülne egy ilyen csajnak, ezért is tunik ugy mintha a beszólogatós tetszene is neki.

Meg lehet eleve ezért is szol nekem be a csaj, elvégre nyomulna a páromra.


Hogy oldjam ezt meg?

2022. ápr. 19. 17:01
 7/38 A kérdező kommentje:

5# addig eljutottam most a válaszok alapján hogy jobb is ha csendben marad inkább a párom.

De az hogy rajtunk szórakozik, imponál neki a masik pláne én jövök ki nebántsvirágnak. Sok a baj..

2022. ápr. 19. 17:03
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem véd meg ilyenkor a férjem. Inkább megpróbál lenyugtatni, hogy szét ne szedjem aki beszólt.
2022. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Magyarám vegyek fel a semmire(azaz védelem nélkul nincsenek tesóim meg stb)egy támadó stílust, kockaztatva, hogy a végén esetleg meg is vernek(ilyenek) es megy majd az iszapbirkozás is..?
2022. ápr. 19. 17:12
 10/38 A kérdező kommentje:

Általában azon vagyok hogy elvegyem az élét (humor), rövidre zárjam, lehiggasszam a másikat es hagyjon békén

Meg a "cicabunyo" is kész röhej lenne a párom előtt.

2022. ápr. 19. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!