Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel eves kapcsolat. Mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eves kapcsolat. Mondtam a csajnak hogy mar nem akarok vele lenni. Ő várt rám 2 hetet es belefaradt s csókolózott mással, te megbocsájtanád?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 09:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Aztán gondolkodtam hogy mégis vele akarok maradni. Szerintetek én voltam a hulyehogy azt írtam neki hogy nem kell,nem akarok vele lenni és ő ezt komolyan gondolta?
2018. jún. 14. 09:54
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
szerintem hülye voltál. azt hitted te vagy a menő mert van csajod és majd lesz másik, aztán rájöttél hogy nem lesz és most mennél hozzá vissza mint egy kiskutya.
2018. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A megbocsájtás szerintem egy érzés ami belőled jön. Ha ez az érzés attól függ, hogy itt hányan írják azt, hogy ez megbocsájtható meg hányan hogy nem, nem saját érzéseid vannak, hanem úgy próbálsz érezni, ahogy illik meg ahogy szoktak, akkor te nem állsz még készen kapcsolatra.
2018. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Gyerek vagy. Amint mas jatszik a jatekoddal, azonnal 1000x jobban kell. Ha mar csajnak tudod csak nevezni fel ev utan is, reg nem vagy jo parti :D
2018. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Megbocsátani, hogy AZUTÁN, hogy TE szakítasz, mással csókolózik?
2018. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál, zárdába vonul, v. utánad sír egy életen át?
2018. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen megbocsájtani? Hisz külön voltatok.
2018. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

igen ha lehet bocsáss meg, hogy megpróbáltad megcsalni és máshoz ment bánatában..


csak azt tudnám miért vannak fogyatékosok mellett nők..


agyhúgyállomány..

2018. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem "kapcsolat" :'D

Vagy nem tudom, oviban voltam ezen a szinten, hogy valaki egyik nap legjobb barim, másnap örihari, harmadnap meg mégis béküljünk ki. Általános suli alsóban sikerült kinőnöm.


Azt meg nem is értem, mit kéne "megbocsájtani"? Nem voltatok együtt...

2018. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt veled együtt, nincs mit megbocsátani
2018. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!