Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van voltak kapcsolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van voltak kapcsolataik, titeket sok csalódás ért már?

Figyelt kérdés

Nekem még egy sem volt de akikkel ismerkedtem lányok, ők csak csalódást okoztak hogy egy ideig úgy tűnt lesz valami aztán meggondolták magukat és eltűntek.

Úgy érzem minden lánynak én vagyok az utolsó, mindegyik talál nálam jobbat.


2022. ápr. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj nekik megfelelni, ennyi a kulcs.
2022. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt pár, de ez az élet rendje. Ennek köszönhetően tanultam meg hatékonyabban válogatni és ennek köszönhetően jöttem rá, hogy mi fontos, mit keresek.
2022. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Brühühü
2022. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkit ér csalódás. Ezekből lehet tanulni, hogy következő alkalommal ne kövesd el őket/válogasd meg a partneredet +1 szempont alapján. A csalódásoknak helye van az érett személyiség kiforrásában.
2022. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy és sok kicsi. Én is egy eldobható szr vagyok a lányoknak, aki csak unaloműzőnek jó, amíg nem jön olyan, akit tényleg akarnak.
2022. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyan írjátok neki az álszent válaszaitokat....
2022. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt pár nőként, igen... Illetve volt, hogy bennem csalódtak...
2022. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!