Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítom a férfiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egoistán tűnhet amit most írni fogok, de tényleg fogalmam sincs, hogy a baj.

Nem vagyok rossz ember, nagyon kedves, humoros, értelmes figyelmes és odaadó lány vagyok. Nyitott személyiségű vagyok. Hűséges, gondoskodó, feltétel nélkül tudok szeretni szinte bárkit. Nem vagyok bunkó, flegma, felszínes és követelőző.

Egy normális, jól nevelt, átlagos, modern gondolkozású, okos 21 éves lány vagyok...de mind ezek ellenére még egy fiúval sem alkult semmmi komolyan vagy hosszú távra.

100%-ig önmagam voltam mindig is, de mindig elhanyagoltak és folyamatosan a "barát zónába" tesznek.

Miért van ez, mi a baj van velem?

Ettől odaadóbb, nyitottabb és önmagam már nem tudok lenni.


21/L



2021. ápr. 20. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Flegma, bunkó, élősködő, proli, felszínes nő az ideális
Hűséges, őszinte, figyelmes és odaadó nő az ideális
19 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Túl jó csaj vagy a férfiak többségének. Még nem találtál hozzád valót, talán mert nem olyan környezetben mozogsz.
2021. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ebből nem lehet tudni kérdező! Látni kéne a szociális interakcióidat másokkal, hogy esetleg értsük ezt.


ui. máris részvétem a két tucat privát miatt, amit kapni fogsz az oldal kanjaitól

2021. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:

Nagyon sok sráctól hallottam már, hogy ilyen "túl jó" csajt akartak maguknak. Csak olyat akartak aki figyelmes, hűséges, kedves...stb.

Megkapták, ott volt a "túl jó" lehetőség egy kar nyújtásnyira és még sem éltek vele.

Az ilyen miért van?

Ott van tényleg álmai nője, de még sem szerzi meg pedig ott van az övé lehetne.

2021. ápr. 20. 19:48
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg ismerjük egymást?
2021. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Hány kiló vagy?
2021. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5 válaszoló:

Őszintén,fogalmam sincs, nem mérem magam.

Nem azért, mert nem akarok róla tudni, csak nem érdekel.

Vagyok amennyi vagyok. : )

2021. ápr. 20. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak azert kerdem,mert fura .Ha a jellemzés rendben van,és te egy hipper-szuper kedves,megértő,türelmes,humoros,figyelmes stb,stb szemely vagy

érthetetlen ez a barátzóna dolog.

Jó persze lehet itt jönni ezzel azzal,hogy csak ilyenekkel találkoztál eddig.De nekem ez a megközelítés olyan ,mintha egy egy erdő közepen és félévente arra vetődne egy vandor.

Egy koradbeli azért sokat mozog.Iskola,barátnők,bulik,stb


Tehát nem gondolnám,hogy keves emberrel akadtál volna őssze.

Egy 30 as,40 esről inkább elképzeli az ember.Ott van a munkahely,a bulik ritkulnak,az ismerősök férjnél,vagy megnősültek.

2021. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Randin ki fizet általában? Ők vagy te?
2021. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8 válaszoló:

Felesben fizettünk, de volt, hogy nem engedték, hogy én is fizessek.

2021. ápr. 20. 21:50
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Legközelebb hadd fizessenek ők, ha te is fizetsz, egyből azt hiszik, haverkodtok és nem is rendes randin vagytok.

Amúgy szerintem egyszerűen csak nem adsz olyan "barátnő" típusú rezgéseket. Nem gondolnám, hogy taszítod őket, mert biztos nem vagy visszataszító.

Ahhoz hosszasabban beszélgetni kéne, hogy ilyenek kiderüljenek, vagy értelmeset lehessen rá mondani.

Vagy az is lehet, hogy olyan szinten a kategóriád alatti pasikkal randiztál, hogy ők is időbe észbe kaptak, hogy túl kevesek hozzád :D

2021. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!