Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok veletek is van olyan h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek is van olyan h napokig nem keres a barátotok? :\

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legelső kapcsolatom volt olyan ami 13 évesen indult és 6 évvel később ért véget, hogy ha én nem kerestem akkor nem találkoztunk volna, és nem beszéltünk volna. Ő nagyon ritkán keresett. Mégis vele voltam 6 évig amit mostmár bánok így 23 éves fejjel...de hülye voltam... az utána lévő kapcsolatomban már nem volt ilyen, vagy telefonon beszéltünk vagy interneten, a mostanival pedig szinte mindennap találkozunk szerencsére.
2010. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj. Valószínűleg van más rajtad kívül. Hagyd a franc_a.
2010. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan barátom,aki azt mondta elmegy aBalcsira dolgozni,majd ott felhív,akkor 1-2 alkalommal felhívott.Mondta h. amikor haza ér akkor felhív.Na azóta se hívott.Ennek már 10 éve.Amikor haza ért,akkor én felhívtam, h. miért nem hívott,de csak az anyja vete fel,mondtam h. a fia hívjon vissza,de nem hívott.Azután pár hónap múlva össze futottunk az utcán,de mégcsak nem is köszönt.Bár évekkel később iwiw-en bejelölt,vagy visszaigazolt(már nem emlékszem).Amúgy szerintem aki nem keresi a barátnőjét,az nem veszi komolyan akpcsolatot.Ha fontos vagy valakinek v. szeret akkor keres alkalmat arra h. hívjon.
2010. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem keres napokig, akkor nem szeret. Sajnos tapasztalat.

Volt olyan, hogy próbaképp kivártam, mikor keres, ilyenkor akár négy nap is eltelhetett, nem voltam neki fontos... Nekem pedig ilyen "kapcsolatra" nem volt szükségem.

Tégy úgy, mint én, és keress egy odaadó barátot, aki szívből szeret!

2010. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs, mindig ír, ha tud vagy hív. Volt egy kapcsolatom, ezt csinálta, napokig nem hívott...Nem is szeretett, mint kiderült utána. Még kicsik voltunk, ő 17 én 15.
2010. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha nem hív pár napig akkor mi van?
2010. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mit jelent az,hogy napokig? Mi nem beszélünk mindennap telefonon, csak ha már nagyon hiányzunk egymásnak, vagy akarunk tudatni valamit a másikkal. Csörgetni néha szoktuk egymást, de az se baj,ha nem mindennap. Nem kell azért sülve főve együtt lenni.
2010. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem nagy baj,igaz,nem kell folyton együtt lennetek.. Az is lehet,hogy a fiú szülei nem kedvelnek téged,és nem engedik,hogy együtt legyetek,ilyen már nekem is volt.. Ha ez a baj,valahogy meg kell beszélnetek.. Suli vagy nemtudom.. Engem se enged mindig apukám a fiúmhoz,mert tanulnom kell,és igaza is van,bár nem mindig jó az se ha folyotn csak tanulok.. Szóval nem árt néha pár nap szünet.. Legalább nem unjátok meg egymást olyan hamar...
2010. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!