Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből komolyan lehet valami?

Figyelt kérdés
Szóval buli volt nálam tegnap este, többen voltunk, de itt volt egy srác is aki nekem eléggé bejön. Ha bárki megkérdezné akkor egy egoista baromnak mondanám, mert kifelé ilyen is, valójában sokkal normálisabb. Szóval éjjel mindenkit aki itt maradt “lefektettem”, megágyaztam, stb. Olyan 20 percre rá összefutottunk a fürdőben ezzel a sráccal és csak úgy szó nélkül elkapott és megcsókolt. Átmentünk a szobámba és igazából csak “pettingeltünk”. Én leszoptam őt, ő pedig az ujjaival varázsolt a lábam között ha mondhatom így. Én nem akartam előtte elmenni, mármint az elég intim dolog, és nagyon zárkózott típus vagyok, eddig csak kapcsolatban szexeltem. Mikor már közel jártam megkértem hogy hagyja abba, de aztán csak megkérdezte hogy “a legjobb résznél?” és nem hagyta abba hanem megcsókolt, én pedig elmentem, ami wow volt…szerintem sosem volt még ilyen jó, mindegy is. Utána együtt aludtunk. Reggel én korán kimentem takarítani, de 10 percre rá megjelent, megölelt, ahogy megfordultam megcsókolt. Adtam neki kávét meg reggelit, dumáltunk, és elhívott vacsorázni ma estére. Aztán elment dolgozni. Szerintetek mit csináljak a vacsorán? Mire számítsak? Ha meghívott vacsorázni akkor ez nem csak szex, igaz?😅 Minden segítséget előre köszönök, minden tanács jöhet! 22N

2022. ápr. 24. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Az egoista barom bepróbálkozott, te meg rögtön leszoptad. A cselédje leszel egy darabig....
2022. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Azóta már valószínűleg a haverjainak is elmesélte, hogy olcsó hús kapható. Népszerű leszel pár hétig
2022. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Micsoda úriembör?! Nem teszi be, csak az ujjait használja, te meg lepippantod.

Szerintem a komoly dolog már részben megtörtént, szóval nem igazán értem a kérdést.

A srác meg valószínűleg azért hívott el kajcsikázni, mert esetleg számít egy "happy meal" menüs repetára... :,D

2022. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján nem igazán lehet megmondani, hogy akar-e kapcsolatot vagy csak szexelni szeretne veled.
2022. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez így nem nemi erőszak akkor ugye? 😃
2022. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Ja, mert elmenni gáz kapcsolaton kívül, de leszopni egy idegent oké. Ócska trollkodás. :)
2022. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem lehet egy komolyabb dugópajtiság.


És rajtad áll, hogy meddig :D

2022. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Kamu.
2022. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Imádom hogy ilyenkor csak a nő “olcsó”, mikor a pasi is ugyanúgy ott volt:)


Szerintem majd este úgyis kiderül, bármi lehet még ebből

2022. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szex lesz, erre készülj.
2022. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!