Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatnék olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék olyan férfit, aki eltart?

Figyelt kérdés

Dolgozom, tanulok, de valahogy olyan lélekölőnek érzem az egészet (pedig elvileg azzal foglalkozom, ami érdekel és többé-kevésbé szeretem is). Csinálgatom a dolgaimat, és egész jól is mennek, akadnak sikerélményeim, de nem vagyok kifejezetten ambiciózus és céltudatos. Sőt, inkább extrém mértékben introvertáltnak mondanám magam, a családomon kívüli szociális interakciók kimerítenek, nem szeretek programokra járni, és a lelkem mélyén csak arra vágyom, hogy egész nap otthon legyek, és csak akkor tegyem ki a lábamat a lakásból, ha nagyon muszáj. Szerintem nem vagyok depressziós vagy ilyesmi, otthon minden pillanatot élvezek, nagyon jól le tudom foglalni magam, a főzőcskézést és a takarítást pedig lényegében ezerszer jobban élvezem, mint bármi mást. Ha olyan mértékű vagyonnal rendelkeznék, hogy nem lennék rászorulva a pénzkeresésre, akkor gondolkodás nélkül kivonulnék a társadalomból.


Félig komoly csak a kérdés, mert nehezen tudnám elképzelni, hogy teljesen alárendelődjek valakinek anyagilag, de vajon mennyi esélyem lenne találni egy olyan férfit, aki csak egy szorgos asszonykára vágyik, akit teljesen kielégít a házimunka, és cserébe azért, hogy nem kell dolgozni járni és szocializálódni, lelkesen lesné az ura minden kívánságát? :D


2022. ápr. 25. 23:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem nem vagyok depressziós vagy ilyesmi" Szerintem meg az vagy.

Egyébként persze, lehetsz főállású háziasszony. Van sok férfi, aki ilyet keres. Általában 3-4 gyerek is jár ezzel a szereppel.

2022. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Isten mentsen meg engem az ilyen nőktől
2022. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Igazából nem lenne rossz.

Ha olyan keresettel rendelkeznék.

De ez az egész annyira fiktív, ez csak a filmekben működik. :)

2022. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
mutasd az árut aztán megeggyezünk ha korrekt
2022. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olyan mértékű vagyonnal rendelkeznék, hogy nem lennék rászorulva a pénzkeresésre, akkor gondolkodás nélkül kivonulnék a társadalomból."


Vigyázz mit kívánsz, mert a végén még valóra válik. 😎 Én is azt hittem, hogy erre vágyom és ezt konkrétan megtettem, hogy több mint egy évig nem csináltam semmit,mert megengedhettem magamnak, de aztán egy idő után már olyan depresszióba estem ettől, annyira haszontalannak éreztem magam és értelmetlennek az életem, hogy inkább kerestem magamnak munkát és azóta is dolgozom. Aztán beköszöntött a home office és most hiába van egy jól fizető állásom,de ugyanolyan haszontalannak érzem magam,mintha nem dolgoznék semmit. Én sztem el tudnálak tartani, de nem hiszem, hogy sokáig kibírnád mellettem, hogy a depressziós ömlengéseimet és az agymenéseimet hallgasd egész nap, sztem egy idő után te is inkább visszamennél dolgozni:D

2022. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem kellene a szexre kihegyezni a dolgot, a testét bármilyen nő tudja nyújtani, plusz a többség házimunkát végez és még pénzt is keres amellett, hogy "szétteszi a lábát". Konkrétan arra lennék kíváncsi, léteznek-e ilyen férfiak, akiknek direkt egy ilyen kapcsolat a vágyuk.


Szerintem kulturált stílusban írtam ki a kérdést (ami ráadásul fiktív, ahogy azt jeleztem is), úgyhogy kulturált válaszokat is várnék. Jómagam sem nagyon hiszek benne, hogy ez egy egészséges kapcsolat keretein belül megvalósulhatna, de szeretek eljátszani a gondolattal.

2022. ápr. 25. 23:20
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is vannak ilyen gondolataim, de én ezt láttam itthon is sajnos és valamennyire depressziós is vagyok :)
2022. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, de szerintem elég szomorú, ha valaki nem akar dolgozni és karriert építeni. Ha egy férfi mondana ilyet, akkor mindenki elkönyvelné mamahoteles lúzernek.


Hiába hat a kérdés kicsit poénosnak, ha komolyan veszem akkor nekem nem lenne szimpatikus, ha a barátnőmnek nem lenne semmilyen ambíciója.

2022. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

tetszene a dolog, már ha a klasszikus családképet nézzük

hogy eltudnék tartani így egy családot, otthon szerető feleség/anya vár a gyerekekkel és boldogságban élünk

éjszaka meg csak mi ketten férj és feleség

de sajnos a mai világban ez iszonyat nehéz lenne, plane úgy h az egyik fél el ne hidegülne

apa azért meg mindig melozik és nem kapja meg azt amire szüksége van fizikailag mert az anya lemerül a gyerekektől meg egyéb dolgaitól á

vagy anya aki megunja h egyedül van otthon a gyerekekkel és senki se foglalkozik vele és nem kezelik úgy nőként régen míg egyedül volt és udvaroltak neki és szédítették

valaki félre lép, mert már nincs gerincük az embereknek

2022. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
8-as, ebben biztos lehetsz, hogy sokan csak muszájból dolgozunk. Én is kivonulnék a társadalomból, ha megtehetném. Ha eltartana egy pénzes nő az sem lenne rossz. :D
2022. ápr. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!