Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatnék olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék olyan férfit, aki eltart?

Figyelt kérdés

Dolgozom, tanulok, de valahogy olyan lélekölőnek érzem az egészet (pedig elvileg azzal foglalkozom, ami érdekel és többé-kevésbé szeretem is). Csinálgatom a dolgaimat, és egész jól is mennek, akadnak sikerélményeim, de nem vagyok kifejezetten ambiciózus és céltudatos. Sőt, inkább extrém mértékben introvertáltnak mondanám magam, a családomon kívüli szociális interakciók kimerítenek, nem szeretek programokra járni, és a lelkem mélyén csak arra vágyom, hogy egész nap otthon legyek, és csak akkor tegyem ki a lábamat a lakásból, ha nagyon muszáj. Szerintem nem vagyok depressziós vagy ilyesmi, otthon minden pillanatot élvezek, nagyon jól le tudom foglalni magam, a főzőcskézést és a takarítást pedig lényegében ezerszer jobban élvezem, mint bármi mást. Ha olyan mértékű vagyonnal rendelkeznék, hogy nem lennék rászorulva a pénzkeresésre, akkor gondolkodás nélkül kivonulnék a társadalomból.


Félig komoly csak a kérdés, mert nehezen tudnám elképzelni, hogy teljesen alárendelődjek valakinek anyagilag, de vajon mennyi esélyem lenne találni egy olyan férfit, aki csak egy szorgos asszonykára vágyik, akit teljesen kielégít a házimunka, és cserébe azért, hogy nem kell dolgozni járni és szocializálódni, lelkesen lesné az ura minden kívánságát? :D


2022. ápr. 25. 23:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%
Ihh nekem nagyon megfelelnél. Nemám a folyton utazzuk körbe a világot típusu nők…
2022. ápr. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan élethelyzet, amikor eltudnám ezt képzelni. Pl. ha gyerek van, vagy gyerekek. Valahol az nem egészséges hogy a nő elmegy dolgozni, hazaérve bevásárol, elhozza a gyerekeket a suliból, főz valamit,esetleg takarít,gyerekekkel foglalkozik, férjével tölt időt. Persze kérdés a férj miben veszi ki a részét ezekben. De a legtöbb nőnek már a munkából hazajövet elege van a napból, és semmi kedve semmihez. Valószínűleg jobb lehetne az élet, olyan nővel, aki nem frusztrált, idegbeteg, lelki roncs, hanem kiegyensúlyozott, van ideje mindenre és mindenkire. Sokkal hasznosabb időt tud így a házasságra is fordítani és nem hanyatlana. De hát Magyarország nem ilyen ország, ahol egy fizetésből nyugodtan és biztonsággal megélhet egy átlag család.

Egyébként neked nem depressziód van, olyan mintha inkább szociális szorongásod lenne.

2022. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem tudom de a lehetőség megvan, nekem a baráti társaságban van ilyen.

Ott a nő lehetőséget kapott,

- elmegy dolgozni mindent feleznek és kész. házimunka minden felesben


- otthon marad főz mos takarít, ekkor a férfi házában élnek, minden a férfié és elfogadja az alárendelt szerepet

2022. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13

A második az undorito! A nő is ugyanugy dolgozik, hisz a férfi helyett is megcsinálja a házimunkát! A férfi meg a nő helyett is dolgozik, ha a pénzkeresésről van szó!


Kérdező!

Én ugyanilyen vagyok, imádok itthon, illetve a kertben lenni! Én csak olyan munkahelyen vagyok hajlandó dolgozni, ahol 100%ban lehetek otthonról! Nálunk már vannak gyerekek is, és nagyon jó olyan férfi mellett lenni, aki mellől nem kellett rögtön rohanni vissza dolgozni! Ennek a férjem legalabb annyira orult. Javaslom, keress olyan férfit, aki ugyanígy gondolkodik!

2022. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet ismerek. Működnek ezek a kapcsolatok, szóval igen lehetséges.
2022. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen nőre vágyom!
2022. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy a férfiaknál 100 más dolog inkább közrejátszik abban hogy te kellesz-e nekik mint ez az egy tulajdonság amit a kérdésben leírtál..
2022. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%
Simán, ha hajlandó vagy főzni, mosni, takarítani, szülni, gyereket nevelni.
2022. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Regisztrálj a puncs.hu ra ott talász sugardaddyt, de akkor kell dugni amikor ő akar, és akkor dob ki mint egy kutyát amikor kesve tartja. Sok boldogságot. Sokkal jobb lesz majd sikosítóval szeretkezni mint most "a lélekölő életed" folytatni. Sok boldogságot!
2022. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jól nézel ki, akkor igen, találhatsz ilyen férfit, de nem a két szép szemedért és a házias beállítottságod miatt tartanának el. Bejárónőt anélkül is lehet tartani, hogy el kéne tartani.
2022. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!