Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatnék olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék olyan férfit, aki eltart?

Figyelt kérdés

Dolgozom, tanulok, de valahogy olyan lélekölőnek érzem az egészet (pedig elvileg azzal foglalkozom, ami érdekel és többé-kevésbé szeretem is). Csinálgatom a dolgaimat, és egész jól is mennek, akadnak sikerélményeim, de nem vagyok kifejezetten ambiciózus és céltudatos. Sőt, inkább extrém mértékben introvertáltnak mondanám magam, a családomon kívüli szociális interakciók kimerítenek, nem szeretek programokra járni, és a lelkem mélyén csak arra vágyom, hogy egész nap otthon legyek, és csak akkor tegyem ki a lábamat a lakásból, ha nagyon muszáj. Szerintem nem vagyok depressziós vagy ilyesmi, otthon minden pillanatot élvezek, nagyon jól le tudom foglalni magam, a főzőcskézést és a takarítást pedig lényegében ezerszer jobban élvezem, mint bármi mást. Ha olyan mértékű vagyonnal rendelkeznék, hogy nem lennék rászorulva a pénzkeresésre, akkor gondolkodás nélkül kivonulnék a társadalomból.


Félig komoly csak a kérdés, mert nehezen tudnám elképzelni, hogy teljesen alárendelődjek valakinek anyagilag, de vajon mennyi esélyem lenne találni egy olyan férfit, aki csak egy szorgos asszonykára vágyik, akit teljesen kielégít a házimunka, és cserébe azért, hogy nem kell dolgozni járni és szocializálódni, lelkesen lesné az ura minden kívánságát? :D


2022. ápr. 25. 23:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mik az elvárásaid. Ha tényleg csak annyi kell, hogy eltartson arra azért van esély.


De én például épp most akaszkodtam össze itt az oldalon egy lánnyal, aki már elég régóta szenved itt, hogy szeretne egy támogatót. Már több ilyen kérdést is tett fel itt. Most elkezdtünk alkudozni, de hát kiderült, hogy a kisasszony úgy képzelte el a támogatói kapcsolatot, hogy jön majd egy Henry Cavill kinézetű fickó, akinek van bőven pénze, hogy őt is eltartsa, és ráadásul független. Ja és a legfontosabb, hogy szexelni se kelljen vele!


Nem tudom, hány ilyen férfi lehet Magyarországon, mindenesetre mondtam neki, hogy további sok sikert a keresgéléshez!


Szóval ez nagy részben azon is múlik, hogy te mit vársz!

2022. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%
Bzdmeg! Én csak ilyen férfiakkal akadok össze! Ne dolgozzak... Hogyne...kerüljek kiszolgáltatott helyzetbe! Aztán 20 év mulva.meg en vagyok a pénzehes...amiért válaskor bármit is kovetelek magamnak, mertugyeénnemcsináltamsemmi! 🖕🖕🖕
2022. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
18%

Inkább te tarts el engem, te szajha.


20/F incel

2022. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Beszéljünk róla ha még mindig aktuális.
2022. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!