Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egy 21 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy 21 éves lánynak az, ha csak megdugni akarják a férfiak vagy még azt se?

Figyelt kérdés

Miért olyanok után fut akik megdugják majd eldobják és gúnyt űznek belőle, r*bancnak titulálják (végülis az).


Én is lefeküdtem vele párszor, de nálam kialakultak érzelmek, nagyon erős kötődést eléreztem, beleszerettem, de akkor ő már mással akarta dugatni magát, aki mellesleg gúny tárgyává tette ez miatt a munkahelyen, de a lányt ez se érdekelte, akkor is azt a csávót akarta.


Régi sztori már, de egyszerűen nem értem ezt a gondolkodást.


2022. ápr. 26. 15:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem csak szexeltünk, voltak közös programjaink is, nagyon sokat találkoztunk.
2022. ápr. 26. 15:19
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy páran így bánnak vele, még nem kell leállnia/leragadnia olyannal, akivel nem akar. És nem dugatja magát, hanem szeret szexelni és szexel. A szex egy kölcsönös dolog, mindkét fél aktív és mindkét fél élvezi. Egyik sem dugatja magát és egyiken sem mennek át, erről jó lenne leszokni. Egymással szexelnek, kölcsönösen élvezik, ameddig tart.


Attól, hogy teszem azt, valaki tanul a hibáiból és nem lesz naiv, mert megtanulta a leckét, hogy bizonyos emberek milyenek vele, nem fog neki jobban tetszeni az, aki előtte sem tetszett. Csak a neki tetszőket szelektálná másképp abban az esetben is, innentől kezdve pedig te továbbra sem jöhetsz szóba komolyabb szempontból.

2022. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényegi pontjára nem tapintottál rá. És sajnos nem, nem páran. Elmondása szerint én voltam az egyedüli normális férfi vele és nem elég a 10 ujjam, hogy összeszámoljam mennyivel volt már rajtam kívül. Többi csak használta, de ő azt akarta. ( ezeket ő mondta) Engem azért dobott el, mert érzelmeim lettek.
2022. ápr. 26. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A szex jó érzés.
2022. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez van, szeret baszni érzelmek nélkül. Nem kell mindenkit megérteni.
2022. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi közöd hozzá? Neki így jó, és kész. Ha ez egy pasiról szólna, senki semmit nem mondana rá, az normális.
2022. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat.
2022. ápr. 26. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne r*banc? Nem pénzért szexel gondolom.

Az meg a másik, hogy akit szeretsz, arról nem beszélsz így.

Hagyd békén és foglalkozz a saját dolgoddal.

2022. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

"Engem azért dobott el, mert érzelmeim lettek."

Meg HPV-d😀

2022. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem fekszünk le olyanokkal, akit ennyien meghánytak vetettek! Szabály
2022. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!