Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhetne köztûnk egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne köztûnk egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van az egyetemen egy 21 éves csávó akit mióta megismertem szimpatikusnak tartottam. Elsősorban is a nagy fokú kedvessége miatt keltett bennem szimpátiát. Aztán barátok lettünk és a barátság alatt még jobban megbizonyosodtam arról, hogy egy nagyon kedves és értékes, segítőkész ember. Mindezek mellett nagyon cuki, helyes és figyelmes is.


Neki még soha nem volt kapcsolata, ráadásul fiatalabb korában sokat volt kiközösítve. Én már több kapcsolaton túl vagyok és azt vettem észre, hogy eddig minden férfinak csak az számított, hogy jól megdughasson. Emiatt én szomorú vagyok mert nem akarok ilyen világban élni és én ezt sokszor mondtam neki is, ő pedig olyan regényeket mondott rá amitől teljesen meghatódtam mert ezek alapján egy nagyon érett emberről van szó és valami megmagyarázhatatlan dolog miatt benne nagyon hamar megbíztam és neki valamiért el tudom hinni, hogy nem ez számítana csak, hogy megdugjon. Szoktam vele beszélni gyerekvállalásról és egyszerűen borzasztó érett álláspontja van ezekkel a témákkal kapcsolatban. Beszélgettem vele a társkeresési témáról is, kérdeztem tőle, hogy nem e szeretne e átmeneti párkapcsolatokban élni, tapasztalatokat szerezni, de végig azt mondta, hogy neki nincs szüksége tapasztalatokra, egy valaki kell neki aki elfogadja, kölcsönösen tiszteli, akivel egy hullámhosszra tud kerülni és ezáltal el tud mellette köteleződni. Ő tartos kapcsolatot keres és hisz abban, hogy kitarthat az élete végéig ha megfelelő megfontoltsággal építgeti a lépcsőfokokat.


Ezek nekem, mint idősebb nőnek nagyon imponálóak, nagyon megfogott az érettségével meg az egész személyével. Én 25 éves vagyok egyébként. 4 év van köztûnk és ez az egyetlen dolog ami engemet kicsit zavar. Mindig az idősebb férfiak jöttek be és nem is volt számomra soha opció fiatalabb férfi de valamiért ő más. Nagyon megszerettem és màr hiányzik ha egy napig nem láthatom. Mellette nagyon kényelmesen érzem magam.


Mit gondoltok? Működhet ilyen korkülönbséggel kapcsolhat úgy, hogy a férfi a fiatalabb?



2022. ápr. 26. 23:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, működhet ha megvan köztetek a megfelelő harmónia
Nem hinném, hogy ez működne, túl fiatal hozzád a csávó
14 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%
Amiket leírtál, azok alapján igen, működhet! Sok jól működő kapcsolatot látok a környezetemben ahol pár és ide- oda nem számít.
2022. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A kor is csak egy szám mint egy hajszín vagy egy személyiség. Ha érzed hogy szereted és megbízhatsz benne és nem azért van melletted mert nagyon nincs más és környezetben mindenkinek van valakije és neked is kell( ez sajnos az átlag sok ilyet ismerek) akkor nincs ezzel semmi gond. Szokták mondani az a jó párkapcsolat ahol a legszabadabbadnak érzem magam.
2022. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!