Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az arcom átlagos (tehát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcom átlagos (tehát nem bűn ronda, de nem is nagyon szép), azt tudom kisportolt testtel kompenzálni?

Figyelt kérdés

Tehát, ha lány vagy, járnál olyan fiúval, akinek az arca nem kifejezetten szép, de jár kondizni és sportos a testalkata? Vagy ez kizáró ok? Tételezzük föl, hogy a belső tulajdonságai rendben vannak.


20/F


2010. szept. 16. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tudod.

A gyúrás, ha normálisan csinálod két dologból jó ilyen téren.

Nem csak h megnéznek a lányok, de ezáltal nő az önbizalmad is.

Szal én a helyedbe elkezdeném.

2010. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Gyúrás mindenképpen jöhet és más sport is. Sokan abban a téves hitben élnek, hogy a kisportoltságot és a gyúrást úgy kezelik, hogy: gyúrás=izom. Ez pedíg nagyon nem igaz. a hosszú távú és komolyan vett sport nagyon jellemformáló és egészen megváltoztat. Sokkal másabb, jobb ember leszel tőle, csak figyeld meg. Elkezdesz sportolni, rendszeresen jársz le kondiba, esetleg valamilyen közelharc, vagy épp futás, úszás, ami tetszik, szeded a vitaminokat, meg iszol fehérjét, rendesen étkezel és egész más leszel tőle. Reggel nem úgy fogsz kinézni, mint aki most kelt ki a sírból, komolyabb tartásod lesz, férfiasabb leszel, még a járásod is megváltozik. Tehát a sport mindenképp jót fog tenni és hidd el, ezt a lányok hamar észre veszik.
2010. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. szept. 22. 14:54
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kommenteket...szóval csak egyből írom, amit gondolok!

Ohh fiam...ha tudnád, mennyi csaj lesz@rja az izmokat meg a tökéletes, helyes pofit...

Van egy fiú ismerősöm, aki se nem izmos, és nem helyes (bár csúnya sem...szóval ilyen átlagos:D )

De ahhh hallod olyan szövege van a gyereknek:D, pedig engem nehéz levenni a lábamról szöveggel, mert a legtöbb nagydumás a szememben egy műmájer..., de olyan kisugárzása van, és magabiztos, meg olyan szövege van, hogy csak nah:D És ahogy tud csókolni...ahhh az valami kész...

Izommal akarsz önbizalmat szerezni?:O az gáz...és úgy sem fog sikerülni, hidd el...! Inkább a személyiségedet fejleszd!


19L

2010. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A kondizás egy lépés a személyiség fejlesztése felé, hiszen az önbizalom fejlődése a személyiség fejlődéséhez vezet.
2010. szept. 22. 15:48
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, tudod de nem csak ezzel! Lehet sok minden mással is javitani az összképen pl egy új frizura, az egyéniségedhez passzoló ruhák és kiegészitők. És belsőleg is lehet gyúrni: sok pasi van a környezetemben akik nem kifejezetten szépek mégis ragadnak rájuk a csajok mert viccesek, érzelmesek udvariasak öröm velük lenni! Nem a külső a legfontosabb!
2010. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem amugy nem jön be a kigyúrt test! Az Arnold Szwarzenegger külső pl kifejezetten taszit. Sok ilyet látok és nem tetszik! Az izlésesen szolidan sportos pasik jönnek be, legyen egy kis izma de legyen arányos a teste többi részén is lehessen látni hogy mozgott ne csak az izmait növelje! Legyen sportos, a magas, fehér pólós- szabadidőfelsős sportcipős srácok nekem nagyon bejönnek a mozgásuk is annyira jó lehet rajtuk látni hogy fittek. Nem kell izomkolosszusnak lenni, sőt az utóbbinak sem feltétlenül csak legyen az embernek egy kis alakja. A szélsőségeket kerüljön, az átlatos alkat bőven jó nekem jobban bejön mint egy izomkolosszus. Az én páromnak van egy kis pocakja is de nem akarom hogy leadja mert nekem igy tetszik :)
2010. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt még hozzáteszem, hogy benne sem a külseje fogott meg elsőre hanem a belső értékeivel, értékes tulajdonságaival vett le a lábamről. Ha pedig az ember beleszeret, akkor úgyis ő lesz számára a világ leghelyesebb pasija, vagy legszebb csaja.


"Nem azért szeretünk valakit, mert szép, hanem azért szép, mert szeretjük!"

2010. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Izommal akarsz önbizalmat szerezni?:O az gáz."


Szerinted.

Látszik h fingod nincs az egészről és nem értesz hozzá!

A sport nagy segítség lehet az önbizalom növelésében.

Te mint ribanc ha lefogysz 5 kilót mit érzel? van egy olyan érzésem h nő az önbizalmad és fel mersz venni egy szexibb ruhát nem?


Kérdező én a helyedben nem törődnék azzal h a sok hülye mit mondd, kezdj el kondizni.

Jönnek itt a belső értékes kamu rizsával ami mondjuk jó legyen igaz, h ők valóban ilyenek, mert tényleg van ilyen.

De a nők 90% nem ilyen,fontosnak tartja külsőt és tetszik neki egy izmos felsőtest.

Én nem tudok úgy végigmenni egy strandon, h ne szegeződne rám szinte az összes női szempár legalább egy kis pillanatra:)

2010. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Kedves" utolsó...


Attól, mert más a véleményem, kétlem, hogy ribanc lennék...talán a "kedves" édesanyád, aki nem nevelt meg...nah ő talán az :)

Én biztos nem néznék rád...lehet akármilyen kigyúrt, meg helyes...látszik, hogy egy utolsó büdös paraszt vagy:)

2010. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!