Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan férfiró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy olyan férfiról, aki jóképű, intelligens, rendes, sikeres karrierje van, és egy nem valami szép nővel látod?

Figyelt kérdés

A férfi külsőre-belsőre megnyerő, ismered egy ideje, tudod hogy szép nőket is megkaphatna, és aztán újonnan meglátod egy olyannal, aki annyira nem az, átlag alatti külsejű.

Nem szokványos ilyet látni.



2022. máj. 1. 11:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
25%
Arra gondolok, hogy venni kellene majd a boltban zsemlét holnapra tizorainak,meg valami felvágottat is. Lehet veszek tojást is, mert azt hiszem,elfogyott.
2022. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
#11 Tartsd észben, hogy ma csak kevés bolt van nyitva.
2022. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
63%
Ismertem ilyet, a melóhelyen odáig voltak érte a szép, kedves lányok, de ő volt annyira béna, hogy inkább a netről szedett össze valami szerencsétlen, 2 lábon járó egoikát, aki aztán nagy örömmámorában kirakta valamiért.(végre ő is megtehette)
2022. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

A gyk emberei által elnevezett "D-kosár" jut eszembe errol a kérdésrol. Sőt volt itt egy kérdés, amiben egy 5 nyelvet tudo holgyet szedett fel az apuka és dicsérte ezerrel, már egy váláson volt tul, és az anyukáról detto ugy írt mint "d-kosár", akkor megfordult a fejemben, hogy egy nő írja ezt a kérdést is, bár nem értem én hogy egy agresszív pasinak minek ítélnék oda a gyereket, aki verekszik ahelyett hogy szóba küldené el a nőért jövő férjet. És egy 5 nyelven tudó nő, aki házas miért egy agresszív pasit választana, nemzetiségtől függetlenül, ha az ura se oké, akkor miért nem jó a boldog egyedüllét? Időnként bőven lehet brazil szappanoperát is olvasni itt. :)


A másik nőről detto ugy írt apuka, mint "d-kosár". A nemtörödöm,semmit nem csináló nő, ellenben "d-kosárral" aki több nyelven tudott, és a pasiért betegesen rajongott. Amúgy akkor is megfordult a fejemben, hogy "d-kosár" valójában pasi. :D Csak pasik tudnak kitalálni egy ilyen baromságot. Na jó unatkozó nők is.


Szerintetek D-kosár is visszatért?


Bár most álca 44f is csöndben van, az igazi 44f meg már jó rég nem írt kérdést.


Amúgy csak lapozd fel a sztárok világát, és ott is több sztárnak van külsőre nem szép párja. De ugye azt tudjuk, hogy a külső szépség relatív minden ember számára mást jelent a szépség.

2022. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy én nem gondolok semmit. Csak azt hogy az az ő egyéni magánügye.
2022. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
És akkor gondolsz-e valamit, ha ez a férfi neked tetszik?
2022. máj. 1. 13:41
 17/34 anonim ***** válasza:
83%
#16! Tudtam, hogy erről fúj a szél 😂 Nem, akkor se kell erről gondolod semmit. Neki nem te kellesz, hanem az a nő. Pont. Senkit nem érdekel, hogy szerinted te szebb/okosabb/viccesebb/ akármilyenebb vagy. Szerinte meg nem. Ennyi.
2022. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

Én elvileg jól nézek ki, adok magamra és egész jó pasiim voltak.

Jelenlegi párom abszolút nem tetszett, nem is kedveltem amíg nem keztem el vele beszélgetni. Sokan (ismerősök) csodálkoztak is, h szoba álltam vele. Aztán már senki nem érdekel, egyszerűen szeretem úgy ahogy van.

Szóval van ilyen.


Amúgy meg mit gondolnék? Semmit... Nem az én dolgom.

N30

2022. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart. Valszeg azért van vele, mert szereti. Nem minden arany ami fénylik
2022. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy nekem rossz az ízlésem nők terén és azért nem tartom szépnek az adott nőt vagy csak neki kevés az önbizalma.
2022. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!