Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan férfiró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy olyan férfiról, aki jóképű, intelligens, rendes, sikeres karrierje van, és egy nem valami szép nővel látod?

Figyelt kérdés

A férfi külsőre-belsőre megnyerő, ismered egy ideje, tudod hogy szép nőket is megkaphatna, és aztán újonnan meglátod egy olyannal, aki annyira nem az, átlag alatti külsejű.

Nem szokványos ilyet látni.



2022. máj. 1. 11:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
79%

16-os az ég világon nem gondolok akkor se semmit. A tetszés önmagában nem jelent semmit. Óvodás kérdés. Egyéni magánügye akkor is. Mégis mit gondoljak? :)


Nem értem a kérdést.

2022. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezért írtam, hogy hasonló kérdés mint "D-kosár" kérdései.


21-es vagyok.


Ez éppen úgy kérdés lenne, ha én nekem lenne egy jó pasim, és a modell alkatu csajok akiknek tetszene a pasim ezen csámcsognának, hogy én milyen átlagos vagyok hozzáképest. Ez a kérdés inkább mosolyogtat meg mint a manipulatív kérdésedre azt válaszoljam, mint amit te gondolsz, vagy amit te akarsz hallani.


Ha tetszene valaki akkor sem gondolnék semmit, ha a barátnője nem lenne szép. Mégis mit kéne gondolnom? Én nem értem tényleg ezeket a tini jellegű kérdéseket. :D

2022. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%

Nézd meg Keanu Reeves és a feleségét, és az első párját. Az első párja szép volt, a mostani is cuki de nem szép.


Ti tényleg még mindig itt tartotok hogy az emberek szerintetek akiknek netalántán tetszene egy illető azok egész nap magukban fornak, hogy basszus nem őt választották? Miért tennék? Ők is ugyanúgy értékes emberek, és valaki boldog egyedül is, valaki meg talál olyat aki őt látja mindennél szebbnek és annak a valakinek is az az ember lesz tökéletes.


A tetszés csak az esztétikum megnyilvánulása, az az égvilágon nem jelent semmit.


Ha valaki mond neked valamit ami számodra szimpatikus, akkor ösztönösen mondod, hogy na ez tetszik. Most akkor ezt meg szégyelni kéne, hogy vannak emberek akiknek tetszik az a pasi, és szerinted ezen forrongnak és pöfögnek, hogy hogy választhatta azt a csúnya nőt. :D


Van még mit növögetnetek ha felnőttek vagytok lelki érettségbe valahol nagyon tini korba vagytok. Még egy 5 éves is simán kimondja minden szégyen nélkül ha valami szépet lát, ami szerinte szép. Ez a tetszés fogalma.


De attól még nem támad le senki senkit. A normális ember fogalma. :)

2022. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
53%

Látni, sőt! Nagyon ritka hogy igazán szép nő igazán jóképűnek mondott férfival áll össze és fordítva.


Milliónyi példa van. Ott van pl. Will Smith vagy Fernando Torres vagy Elvis Presley. Egy hétig lehetne folytatni a sort.

2022. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Főképpen arra vagyok itt kíváncsi, hogy ha egy férfi, aki neked tetszik, ilyen nővel van, akkor ez után ezt a férfit többre vagy kevesebbre tartod, mint előtte.

Azaz kevesebbre tartod-e amiatt, hogy nem tudott magának vonzóbb nőt fogni (pedig úgy tűnt hogy bőven tudhatott volna), vagy pedig többre tartod-e amiatt, hogy talán őt nem érdekelte annyira a külső, hanem inkább a belső, vagy legalábbis olyat tart jónak külsőre, amit a többség nem tart vonzónak.

2022. szept. 3. 13:00
 26/34 anonim ***** válasza:
56%

#25! Se többnek, se kevesebbnek nem tartom, hanem visszaveszek az arcomból, és elfogadom, hogy attól, mert szerintem én jobb nő vagyok, attól ő még gondolhatja máshogy, és lehet, hogy neki van igaza. Nem én vagyok az atyaúristen, hogy én döntsem el, ki a szép, ki a csúnya, okos, vagy buta. Stb. Az én véleményem 1 vélemény, ami semmivel nem is ér többet, mint az övé, vagy más több milliárd emberé.

Amúgy meg lehet, hogy neki a külsőnél fontosabb szempont a szerénység, abban meg jobb nálad a másik nő 🤷🏼‍♀️

#17

2022. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Musztafa Kebab ***** válasza:
23-as: Keanu Reeves homoszexuális! Ez alapján talán a kérdező által említett pasi is.
2022. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Musztafa Kebab ***** válasza:
37%
Kérdező: én kevesebbre tartom tőle, mert még király genetikával is csak maradékot kapott. Ez megerősíti az összes középszerű kinézetű egókirálynőt, hogy nekik jár az álompasi, és a velük egy szinten lévőn átlépnek.
2022. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
79%

semmit, az ő dolga.

lehet h ami neked nem túl szép, az neki gyönyörű.

2022. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
72%

Azt, hogy szereti meglepő módon

Nem a kirakat érdekli

2022. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!