Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha széles mosollyal reagálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha széles mosollyal reagálok egy pasi szavaira, akkor azt fogja gondolni, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Erre csak akkor gondol ha én is tetszem neki?


Mert nem volt akkora poén, mint amilyen széles a mosolyom.


De ő is pont így tett, mosolygott ezerrel.


2022. máj. 5. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos.


Lehet széles mosoly pusztán udvariasságból is.


Talán attól is függ a reakciója, hogy ő mit hogyan értelmezett eddig az életében. Vagy milyen mintát látott otthon a szülei között...?!

2022. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azt hiszi őrült vagy, próbálj eszelősen nézni közben.
2022. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából ő mosolygott nagyon én meg ezt viszonoztam, de aztán feltűnt magamon, hogy jé én nem szoktam ekkorát mosolyogni.
2022. máj. 5. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
És ez megért egy kérdést? :D Gyermekem, kell neked az a fallosz, hát ragadd meg, s uralkodj.
2022. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja, szerintem se itt fecséreld az idődet, hanem dugasd meg magad vele.
2022. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Szimpatikus leszel neki.
2022. máj. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!