Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok, de néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de néha mégis hiányzik a szingli élet, amit korábban elképzeltem magnak. Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást. Tényleg szuperül működik a dolog köztünk, komoly a kapcsolat, egyre jobban élvezem. 7 hónapja vagyunk együtt.

Mindketten elsők vagyunk egymásnak.

De régen mielőtt összejöttünk - talán a környezetemben látott rossz példák miatt - nagyon rossz véleményem volt a kapcsolatokról. Inkább csajozni próbáltam minél többet, élveztem a szingli életet és elhitettem magammal, hogy milyen rossz dolog, ha az embernek baratnője van. Olyan akartam lenni, mint Quagmire vagy Barney Stinson, független és király. Persze ez nagy marhaság volt.

Aztán az élet összehozott egy remek lánnyal. Teljesen el kellett dobnom a régi értékrendemet, és próbálok helyette valami újat felállítani.

De néha hiányzik az elképzelt király szingli élet. Nem is az, ahogy akkor éltem, hanem amilyen álmokat dédelgettem, hogy mekkora nőcsábász leszek.

Nektek volt már esetleg hasonó problémátok - ha ezt lehet egyáltalán annak nevezni?

Hangsúlyozom, nagyon jól működik a kapcsolatunk, csak próbálok megszabadulni ezektől a régi magamnak bemesélt hülye gondolatoktól, és csak a kapcsolat jó oldalát látni.


f19 l20



2021. jan. 21. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nektek semmi se jó b@szki!!
2021. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos :'D
2021. jan. 21. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
könnyen lehet hogy ez az első és utolsó kapcsolatod is. most még fiatal vayg, szinte semmi elvárás nincs a lányoknak, csak hogy legyél jó fej, süss neki palacsintát, gitározz neki, szedjél vadvirágot. minél idősebb leszel a nő annál többet várnak tőled és már mindez nem lesz elég, bekerülsz a csúnya nagybetűs életbe is, magyarul eljezdhetsz gürizni de közben már senki sem oylan kedves veled, hogy tanítgasson. már nem zöldfülő kis ari srác leszel, hanem vetélytárs. élvezd ki amíg van csajod, utána ha nem ahaldsz, úgyis dobni fog egy jobbért és akkor megint csajozhatsz, már ha tudsz..
2021. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég régóta kapcsolatban vagyok, rövid szünetekkel (18 éves korom óta talán 1,5 év szünet volt összesen, most vagyok 30). Általában mindig meg vagyok elégedve a kapcsolataimmal, de néha irigykedem azokra, akiknek van lehetősége kipróbálni a tindert vagy több idejük tanulni, dolgozni stb. Nekem eddig nem sikerült rájönnöm olyan módszerre, amitől ez elmúlik, szimplán ilyen irigykedős vagyok a természetemtől fogva, minden másra is irigykedem.
2021. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy, jóllehet, hogy nem ezzel a lánnyal fogod leélni az életed. Lesz időd bőven szabadnak lenni szerintem.
2021. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát bár nem teljesen ilyen választ vártam, motiváló ez is.
2021. jan. 21. 16:38
 7/11 A kérdező kommentje:

Oh nem láttam, högy közben jöttek az új válaszok. Az előző kommentet a hármasnak címeztem.

Köszi a többieknek is!

Négyes, ez legalább megnyugtat kicsit, hogy nem mindenki olyan rózsaszínen éli meg a dolgot, mint a filmekben. Végülis mindennek van előnye, hátránya.

2021. jan. 21. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ő életed párja. Pár év múlva kifulladtok, akkor bőven lesz időd "kiélni magad", bármit is jelentsen ez.
2021. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan 32 éves nő vagyok, de én akkor éreztem ezt, amikor nem szerettem a barátomat.

10/1 évet voltam kapcsolatban, és akkor is ezt éreztem, pedig már 30 voltam, és hiányzott az ismerkedés (ami nem olyan kellemes, és egyszerű, mint ahogy hiszed), mert még az is jobb lett volna, mint a kapcsolat azzal a sráccal.

A mostanival lassan másfél éve eszembe se jut ránézni sem senkire, és nem is érzem azt, hogy lemaradnèk bármiről, ha vele maradok.

Szerintem két ok lehet nálad: vagy fiatal vagy mèg, vagy hamis illúziók élnek benned a szingli létről. De lehet, hogy egyszerre a kettő.

2021. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiányzik valami a kapcsolatodból, ezért gondolsz rá milyen jó lenne ismét csajozni, új lányokat megismerni. Nem érzem őszintének, hogy nagyon szuper a kapcsolatotok, és ahogy telik az idő egyre jobb, úgy érzem ezt csak bemeséled magadnak, nyugtatod magad, hiszen van pozitív oldala is.
2021. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!