Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig éri meg küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig éri meg küzdeni egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
A legjobban konkrét sztoriknak, tapasztalatoknak örülnék hogy ti hol adtátok fel, vagy mi volt a legmélyebb pont amit még érdemes volt visszahozni.

2022. máj. 10. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Annyira sok mindentől függ. Hány évesek, van e gyerek, házasok, van közös vagyon
2022. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg mindkét fél dolgozik rajta, egyedül teljesen felesleges.
2022. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten ha szereted a másikat, ő is téged és nincsenek komolyabb problémák akkor soha. Nem kell eldobni a másikat mert jön egy jobb. Mindig lesz egy jobb.
2022. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.
2022. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Gőzöm sincs, meddig érdemes. Az biztos, hogy tavaly júliusban volt egy nagyon durva mélypontunk. A férjem kifakadt, hogy elege van ebből a 2 szarosból. (A közös gyerekeinkre utalt) pedig épp csak 10 perce volt velük. Bőven volt ennek előzménye, de ez volt az a pont, ahol nyilvánvalóvá vált, hogy rövid időn belül változtatni kell az életvitelünkön. Végül ősszel tettem egy nagy lépést a stresszmentesebb családi életért. Elkezdtünk kijönni a gödörből, de még látok vészjósló jeleket. Dolgozom a következő nagy lépésen. (Szeretném ha a férjem ki tudna venni 1 év alkotói szabadságot, hogy egy kicsit kiszállhasson a mókuskerékből, még mielőtt teljesen kiég.)
2022. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tendenciát néztem csak.

Azaz elkezdett romlani elkezdett hidegulni. Én tettem. En probaltam ujraéleszteni. En beszeltem errol.

Es a tendencia a folyamatos romlás volt annak ellenére is hogy fejen is állhattam.

Egészen addig amig már elviselhetetlen lett. (Megkért arra hogy ne járjunk csak szexkapcsolatban legyunk. Mindezt 1 év azerelmi egyuttjárás utan)ezen a ponton adtam fel minden küzdelmet reményt es mondtam le róla, es lett masik barátom. Es ezután kezdett ő megbánni mindent, azt higy szexkapcsolatot akart egyenesen letagadta hogy nem mondta komolyan es meg is akarta kérni a kezem. Sírt kapart küzdött, fogyott kb 5 kg-t ia, tönkrement. Amikor már késő volt. Már nem hittem neki semmit el. Es jol is tettem. Hiszen egyuttal ki is ismertem őt. Aki ennyire hideg tud lenni, ilyen szinten le tudja kezelni a saját párját, szerelmét, csak az erre valo kepessége miatt hogy ezt megtudja tenni egy másik érző emberrel, ami már embertelen, én ezt nem vállalom be soha tobbé.


A tendencia fázisai voltak:

1. Elkezdett feltekenykedni veszekedeséket szított, ártatlanul kenyszeritett mentegetozésekre

Tettek tolem: próbáltam a bizalmát erősíteni mindhiába

2. A vélt és nem valós sértettsége miatt es hogy azt hiszi csalnám, direkt online kezdett tarskeresozni a sérult egoját valahogy helyrebillenteni más nőknél valo esélyekkel

Tettek tolem: lebuktatás, rákerdeztem akar e engem változtat e, más kell neki vagy én

3. Belátása bocsanatkérés és ezzel egyutt megbánása sem volt. Tehát azt hogy a hátam mögött online társkeresőzött, tovabbra is helyesnek tartotta, helyeselte.

4.egyre jobban kínlódtam de valamiért a nagy szerelemtől ami bennem volt es attol hogy nagyon akarom őt nagyon imádom őt, valami elképesztő nő lettem neki az ágyban is, amiért érdekesmódon kicsit orrolt is hogy így elvettem tőle még egy megcsalás "ízét" is, (volt már 3.a képben aki így rendesen alulértékelődött a szemében miattam)azaz rájött arra hogy az "aduász" nővel jár(velem), és nem tud a helyembe lépni egy garmadik, de ennek NEM ÖRÜLT, hanem rosszul esett neki, hogy überellek egy szexesélyes 3.-at es nincs értelme megcsalnia sem mert ilyet nem tud senki felulmulni.

5. Orrolt rám hogy feltekeny vagyok ezert a sgeitségét kertem, hogy bizonyitson nekem hogy engem komolyan vesz, hogy hozzuk helyre én bízni akarok segitsen nekem. Ehelyett olyanokrol kezdett nekem papolni hogy nem tudja tervez e velem hosszabb tavon!!! Azaz kaptam mégegy "pofont". Es allando ketsegek kozt tartott.

6. Amikor azon kezdtem aggodni egyaltalán a párjának vesz e engem, mert mikozben en rohannék hozzá vele lenni ehelyett ő egyeni programokat csinalt magának "más nőkkel", szolarium meg felkereste a régi gyogymasszőrét,(mindenhol személyes kapcsolatokat épít ki)es erre rakerdeztem hogy egyaltalan a parjanak tekint e, kaptam azt a "szépet", hogy legyunk szexkapcsolatban


Ez összesen a kapcsolat utolso 3 honapja volt, a folyamatos mélyrepules egészen a legvéksőkig.

Amikor már mindent feladtam hogy valaha ujra szeretni fog vagy bármi. Es a másik barátommal mikor látott az volt neki egy lórugás hogy felfordult fenekestol az élete es vissza akart kapniess 10 körömmel küzdött.

Az is lehet, sajnalta csak tőlem a boldogságot hogy más szeressen.

2022. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Röviden

A pontok amik addog eovezettek hogy feladjam:

1.betegesen féltekenykedett és "bántott"

2.online társkeresőzött mögöttem

3. A 2.pontot nem bánta meg

4. Rosszul esett neki hogy a saját nője jobb, mint egy befigyelő 3.nővel egy szexkaland meg tiltott gyumolcs uj varázsa. Szoval rosszil esett neki ha megcsalna csak rosszabb szexet kapna mint a saját nőjétől.(tapasztalt ferfi, tudja miket nyujtanak a nők az ágyban es tudta hogy en nagyon ritka jo nő vagyok)

5.mikor kértem hogy segitsen nekem abban hogy bizhassak benne, hozzám vágta hogy lehet nem is tervez velem

6. Megkért arra hogy csak szexkapcsolatban legyunk

Itt elkapáltam a kapcsolatot teljesen lett barátom.

Es ekkor forsult 180-at es teljesen összetört es lezüllött és rágta a küszöböm vért izzadva. Mindhiába.


De szóval ha azt nézzük, fordult a kocka..

2022. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahol kapálózni kell a figyelemért és a szeretetért, az nem kapcsolat, maradjunk ennyiben...
2022. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 ellenben azzal hogy minden kapcsolatért tenni kell, meg arra vigyazni, a tüzet eletben tartani.

Vagy ez akkor csak mítosz?

2022. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés pont jókor jött. Sajnos barátommal a szakadék szélén állunk, és nem tudom hogyan tovább.....
2022. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!