Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok sunyítana dolgokban, de lebukna előttetek?

Figyelt kérdés

Pl.:


- Utálod a dohányzást, ezért elvileg leszokott, de a barátnőivel ha találkozik, akkor kiderülne, hogy olyankor rágyújt.


- Amikor dolgozol, és nem vagy otthon, akkor titokban édességet enne, amit nem vall be, te pedig csak max a szemetesben heverő csomagolásból tudnád, hogy megint nasizott.


- Megteheti, ezért titokban néha nem menne be dolgozni, miközben te úgy tudod, hogy dolgozik, közben meg otthon, pizsamában filmezgetne egész nap.


Ti hogyan reagálnátok?



2022. máj. 10. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kapcsolatban nem lennék, ahol tiltogatunk egymásnak dolgokat és hazudozunk egymásnak.

A cigit amúgy én se bírom elviselni, nem tiltom a páromnak hanem kerestem olyat aki nem bagós. Őszintén szólva nem tudom mit tennék ha mellettem rászokna, lehet hogy szakítás lenne belőle.

2022. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kibuxnálak
2022. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!