Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít-e valamit, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít-e valamit, hogy a másik fél mennyi idő után ír vissza?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl kb azonnal ír-e a másik, vagy csak órák múlva, esetleg másnap?

Ebből érdemes levonni valamilyen következtetést?


2022. máj. 14. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered már egy ideje, akkor kérj tőle randit. Ha elmegy, akkor bejössz neki, ha nem, akkor nem. Van úgy, hogy egy csajnak netes havernak jó vagy, de másra nem. Ez alapján az írogatásoknak nem sok értelme van.
2022. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több hónapos kapcsolatról van szó, ahol találkozások is vannak. Igaz ezt elfelejtettem kiírni.
2022. máj. 14. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En ugy vagyok vele akinek a chat az elete es azonnal reagal allandoan, es még fel is tart engem gyakorta, mert a semmirol is írkálni akar,es kotelezo az állando joreggelt jóéjtezes is kulonben sértődés van, szerintem annak szinte élete sincs, es zavar a tapadása.
2022. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos vagy neki, akkor nem netes pötyögésből áll a kapcsolat, ez biztos...
2022. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
attol fugg hogyan indult a kapcsolatotok. ha az elejen intenziven irkaltatok es mara az csokkent az nem jo jel. de ha eleve nem kommunikaltatok sokat neten, akkor semmi jelentosege annak ha kesobb ir. pl en most ismerkedem egy ferfival, annyira hasznaljuk a csetes platformot, hogy fixaljuk a talalkozot :) valoszinu bele is orulnenk mindketten ha reggeltol estig nonstop potyogni kene, hisz mindketten dolgozunk, nem tudnank masra figyelni.
2022. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!