Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közömbös volt szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közömbös volt szakítás után például 1 évvel az exetek? Vagy el tudtatok volna vele képzelni újra többet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem volt közömbös, boldog voltam hogy megszabadultam tőle.
2022. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez sosem derül ki, minek foglalkozzak vele egy év után…?


Fixen nem. Inkább meghalok.

2022. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Évekkel a szakítás előtt is az volt
2022. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy szakítottam már soha többet nem volt nálam esélye senkinek, akkor se ha érzelmileg tovább tartott feldolgozni. Volt akin majdnem 2 év kellett túllépni, de vele se kezdtem volna újra soha semmilyen körülmény között 1 évvel szamkítás után sem, hiszen nem ok nélkül szakítottunk. Azóta már ő is közömbös, nem vált ki belőlem semmit, nem érdekel.
2022. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Egyik nagy szerelmem, miután (számomra) totál váratlanul szakított a semmiből, elég nehezen tudtam elengedni érzelmileg, vele szerintem 1 évvel a szakítás után is simán összejöttem volna megint (vagy csak önérzetből húztam volna a dolgot, mert hát csak úgy a semmiből szakított, szóval bízni nem biztos, hogy tudtam volna benne, de szeretni még szerettem 1 évvel később is). Azért idővel ő is közömbös lett már, mostanra el nem tudom képzelni, hogy bármi közünk legyen egymáshoz. De a többi exemmel vagy én szakítottam, vagy a kapcsolat tényleg szép lassan elhalt, ők már a szakításkor is közömbösek voltak, vagy legalábbis szakítás után elég hamar azzá váltak, így nem tudtam volna velük soha semmi továbbit elképzelni.
2022. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a szakítás utáni összejárások miatt nem tudom elfelejteni. Csodálom, hogy ilyen erősek vagytok. Nekem nem megy..
2022. máj. 16. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk szakítás után nem kell összejárni. Az pl segít. Na meg ha te szakítasz, akkor ugye annak oka volt, valószínűleg már nem működött a kapcsolat, érzelmek se voltak igazán, szóval így nem nehéz ellenállni.
2022. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!