Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cserben hagyott az, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserben hagyott az, akit szerettél?

Figyelt kérdés
Nem átverésre értem, hanem hogy voltál-e olyan kapcsolatban, amikor a párod cserben hagyott akkor, amikor segítségre lett volna szüksége? Azaz durván mondva, a párod hagyott-e már xarban, vagy volt-e ilyen párod?
2022. máj. 16. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

Kulfoldon voltam es volt pár nap fizuig es a kulfoldi srác nem adott se kölcsöm es nem is tamogatott pár napig!(kulonkasszátunk de gyakorta tett ki penzt kajára stb de pont abban a pár napban mikor nullán voltam magas ívben lesz.rt)

Aztán kesobb (1 év mulva hazajottem es nem akartam visszamenni hozzá es megint munkakeresessel kezdeni)meg volt lepodve miert nem bízom benne miert nem megyek hozzá vissza

2022. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
*a külföldi sráccal éltünk együtt szerelemben meg igy..
2022. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, persze. Otthagyott egy halálhír után.
2022. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félidőn túl hirtelen elhalt magzat, nagy hassal, otthagyott a szülőszobán.
2022. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Igen. Sajnos volt ilyen.


Exemmel pusztán hitelre vett közös ház Pest megyének a déli végén. Sokat rá kellett költeni a felújításra, kezdetben szépen haladtunk - aztán leállt a projekt. Exem kiesett a munkából, és sokáig elcs*sz*kedtek azzal, hogy munkába állítsák. Két állást vittem, egyik nagy felelősség-nagyobb pénz, másik kisebb felelősség kisebb pénz. A hitelfelvételnél MÁR túlvoltunk egy megcsaláson a részéről. Utána meg össze is jött egy másik valakivel. Csak ugye erről nyilván nem tudtam.

Persze a felszámolás is a nyakamba szakadt. Nagyon egyedül lettem hagyva az egésszel - amíg a nagyságos ténsasszony elvolt magának. Szerencsére már túl vagyunk az egészen.

2022. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5:


Ugye már nem vagytok együtt?

2022. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi történt kerdező?
2022. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam érzelmi cserben hagyás volt. Csak akkor voltam jó, ha én támogattam, kedveskedtem, ott voltam ha gondban volt, de amikor nekem volt gondom, és emiatt kicsivel több törödest igényeltem, (mert szomorú voltam, bizonytalan, vagy akármi amikor nem voltam vidám, energikus ahogy szoktam).helyette totális hanyagolást kaptam. Magamra hagyott érzelmileg.
2022. máj. 16. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8 ezt a legt9bb ferfi eljátsza hogy pont amikor szukseg is van rá akkor "menekulnek".

Amikor nincs rá szukség akkor nyujtanak adnak szivesen, amikor csak ugy jolesik, de szukség esetén mikor számitana rájuk konkretan az ember es ami igwn ritka is, az valahogy blokkolja őket

2022. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megmondom, nekem ez olyan szinten rosszul esett, hogy amúgy sem voltam jól érzelmileg, és meg sem fordult a fejemben az, hogy ő nem viszonozza azt, ha nekem van szükségem támigatásra, hogy totálisan padlóra kerültem. Az alap érzelmi gondomra rárakott még egyet. Elmondtam hogy szeretném a segítségét kérni azzal, hogy kicsit többet törődjön velem, szavakkal is mondja hogy szeret, legalábbis arra az időszakra fokozottan, amig túl nem jutok a gondomon. (Mert alapból nem igénylem a folyamatos érzelmi szeretet éreztetést, de akkor hatalmas szükségem lett volna erre, tehát kivételes esetről volt szó, akkor kértem ezt először) Erre azt kaptam, hogy lényegében szakított velem.
2022. máj. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!