Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit tesztek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit tesztek meg a párotokért? Férfiak milyen ajándékokat szerettek kapni?

Figyelt kérdés

Mit tesztek azért, hogy kifejezzétek mennyire szeretitek?

Februárban van a párom születésnapja, névnapja, az évfordulónk és ugye valentin nap is, így egyszerűen nem tudok annyi ajándékot és gesztust, hogy mindenre legyen valami.

A pasik vesznek virágot és másis meg van oldva, de nő ként mégis mit?

Pasik ti mit szerettek kapni valentin napon, évfordulón vagy csak úgy meglepetésképp?



2022. febr. 24. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak a születésnapját ünnepeljük, én az enyémet egyáltalán nem. Régebben sokszor kapott apróságot, ma már azt se. Kikopott a dolog. Én pl ritkán kaptam valamit, de el se vártam. Csoki, pohár ilyesmi.

Értelmetlen dolgokat nem tartunk meg. Pl v

Valentin nap, télapó, húsvét stb. Idén a karácsonyt sem. Már tavaly is durván lefaragtam a dologból. Mindenki megveszi magának amit akar úgyis.


27N

2022. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi nem szeretjük az ajándékozást így semmilyen tárgyi dolgot nem szoktunk egymásnak venni. Leginkább az apró, hétköznapi figyelmességeknek örülünk mindketten, ha pedig ünnepről van szó akkor csakis valamilyen élményt ajándékozunk pl. koncertjegyet, utazást, a másik számára érdekes programot. Egy csomó "ünnepet" nem is tartunk, mint a valentin, névnap, stb.
2022. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Az ajándékozással semmi gond nincs, amíg egyik fél sem érzi kényszernek. Nálunk úgy szokott lenni, hogy leülünk és megbeszéljük, hogy milyen közös ajándék lenne jó mindkettőnknek, mert nem egyénben, hanem párban gondolkodunk. Ha nekem van szülinapom, akkor azt szoktam neki mondani, hogy menjünk el egy étterembe, annak sokkal jobban örülök, mint valami tárgyi ajándéknak. Szerencsére erre ő is vevő, mivel nagyon szeretünk kettesben lenni, így sosem okoz gondot valami közös programot kitalálni. Persze ajándékokkal is szeretjük meglepni egymást, de ehhez nem kell születésnap/névnap sem.
2022. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Ami épp jólesik. Valahol mindig gondolok rá, így általában adja magát a helyzet, hogy mivel kedveskedjek.



De az ajándékok nem hozzák lázba, szóval nem nagyon szoktam neki venni semmit, mert a kínos mosolyért fölösleges.

2022. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünk se ajándékozós, a Valentin szóba se került pl. Sosem ajándékozunk ...van ha kell vmi, akkor azt mondja, azt ő megveszi, én meg, ha épp megkiván vmit, én veszem meg...de a mindennapokban sokszor sokat teszünk egymásért, figyelünk egymásra.
2022. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok ajándékozni, illetve szeretek kapni is. Szinte bármilyen csetresznek örülök, még egy szép tollnak vagy notesznek is.


Te ismered a barátodat, neked kell tudni, ő miket szeret, és neked mi fér bele a keretedbe. Amíg volt kapcsolatom, általában ruhadarabokat vettem neki (mert arra szükség volt), illetve játékokat (építőset és számítógépeset is, mert szerette). A közös élmény is szuper ajándék (pl. páros mozijegy, kirándulás, stb.)

2022. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
A Valentin nap egy nagy baromság. Nálam ki is húzhatnád a listáról.
2022. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi szimplán nem ajándékozunk. Évfordulóra szoktunk közösen venni valamit, amit megbeszélünk hogy mire vágyunk épp. Szerencsére vagyunk olyan helyzetben, hogy mindketten megvesszük magunknak amire szükségünk van. Alapvetően egyikünk se szereti a tárgyi ajándékozást.

Inkább "csak" figyelmesek vagyunk egymással a mindennapokban, igyekszünk könnyebbé tenni a másik napját. Elintézem a párom dolgait ha nekem könnyebben útba esik valami, vagy bevállalom a házimunkát ha tudom hogy sokáig melózik, stb. Ha gondja van akkor végighallgatom, támogatom. (Természetesen ezek oda-vissza működnek.)

2022. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!