Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen élményt adjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élményt adjak neki?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz 22 éves a barátom, és valami olyat szeretnék adni neki, aminek igazán örülne.

Eddig feljött ötletnek hogy Nike By You által customized Air Force 1-t adjak, vagy Jordan 1-t.

Viszont jobban ragaszkodok ahhoz, hogy valamilyen élményt adjak neki, de nincs ötletem. Neztem a Sound, Sziget jegyeket, csak ugye ahhoz nekem is kene bérlet, így az mar jóval drágább, mint a keret amit ebben a hónapban erre tudok szánni.


Tudtok segiteni, hogy mit adhatnék, aminek igazán örülne?


(FONTOS: Bornyito meg penztarca meg ilyen személytelen dolgok kizarva, plusz az intim jellegu tippekre és a “te ismered igazan” okoskodasokat sem szeretnem, szimplán érdekel milyen programok vannak (bárhol) ami 50-60 ezer Ft-ból kijön. Koszii)



2022. máj. 16. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy noszvaji erdei kuckós hétvége is nagyon hangulatos lehet (2-3 napra nem horror árú).

[link]

2022. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: egy bécsi hétvége nem rossz ötlet, van egy csomó üzlet ami itt nincs (én nagy manga fan vagyok :))), a vonat nem drága, a Meinninger hotel sem az. vannak jó zenés helyek is, és 60e-ből megvan.
2022. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Abal
2022. máj. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!