Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem átver ez a lány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem átver ez a lány vagy csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Egy éve megismertem egy lányt, akivel azóta is sokat írok messengeren. Szerettem volna találkozni vele, de ez nem jött még össze, mert a lány nem szeretné. Képeket kapok róla, de nem tudom így mennyire lehet azokban meg bízni, googleben már párszor ellenőriztem a képet, amit küld de nem találtam meg neten egyik képet sem, amit kaptam. Hívásban is kommunikálunk néha, amikor neki jó de a videochatot kerüli. Egy év viszont nekem már nagyon hosszú így és szeretném megismerni őt személyesen de ha rátérek erre, akkor azonnal valami új kifogás jön vagy vitatkozni kezdünk és meg haragszik. Beszéltünk már meg találkozót de pár nappal előtte mindig közbejött valami. Nem tudom, hogy mennyire hihetek neki szerintetek átverés? Hogyan tudhatom meg, hogy csak szórakozik velem vagy komolyan akar kapcsolatot?

2022. máj. 19. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha a telószámot tudod akkor le lehet ellenőrizni a telekom tudakozón. [link] Feltéve ha nem rejtett az előfizu.
2022. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem akar tőled semmit, csak neked meg nagyon nehéz a felfogásod.
2022. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

1 éve??? Legkésőbb két hét után ejtem az ilyet. Max. kétszer, esetleg háromszor adok lehetőséget találkozásra, de a harmadik lemondásnál általában már leesik, hogy csak átb.ssza az agyam.

Jó sok időd van hülyeségekre.

2022. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd szerezd vissza azt az 1 èvet is valahogy amit elqrtàl rá
2022. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha csak hangban beszél, videohívásban nem, akkor szerintem a külsejével kapcsolatosan titkol valamit.

Vagy nem szép, vagy valami betegsége van, mozgássérült...

Vagy így, hogy csak akkor beszéltek mikor neki jó, lehet kapcsolatban van.

Mennyit tudsz róla? Esetleg egy valós facebook profil?

2022. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös, lehet utána kutatni meg nyomozgatni, de minek? 1 év alatt nem volt a csaj kíváncsi a srácra, mi a francnak kell ezt erőltetni? Én nem értem, hogy van egy embernek ennyi ideje. Én egyszer két hétig írogattam egy sráccal, minden egyes este, legalább 1-2 órát. Megbeszéltük a randit, majd aznap, pár órával előtte lemondta. Nagyon mérges voltam magamra, mert ezeket az estéket értelmesen is eltölthettem volna, mondjuk sportolok, tanulok, hobbi, akármi.

Nem azt mondom, valódi emberi kapcsolatokba invesztálni kell, a barátságokat ápolni kell, de aki egy év alatt még az arcát se mutatja meg nekem, az nem barát, arra nem érdemes az időt pazarolni.

Nem tudom kérdező milyen intenzíven írogatsz a csajjal, de ezalatt az idő alatt, amit a csaja pazarolsz, már megtanultál volna egy nyelvet legalább alapokon. Ennyire kétségbeesett nem lehetsz.

2022. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát voltam én is hasonló helyzetben:/

Aztán a csaj egy alibi dologgal szépen fel is szívodott.

Hirtelen jött az hogy hirtelen beteg lett és hogy mennyire rosszul van.2 vagy 3 naponta írt vissza.Aztán utánna bocsánatot kért azért hogy nem tudott fennt lenni.Meg azt írta elvileg jobban van de azzal a nappal fel is szívódott.

Szóval kedves kérdező szerintem csak szórakozott veled az a valaki.Biztos vagyok benne hogy tuti nem az a személy akinek kiadta magát.Vagy esetleg ahogy a másik válaszoló is írja lehet kapcsolatban van..

2022. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok

A facebook profillal nem azt mondtam, hogy kutasson utána. Hanem kérdeztem, hogy ismeri-e egyáltalán a valós facebook profilját.

2022. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lánynak nincs Facebookon profilképe az ismerősei is titkosak nem látom őket. A lakhelye nyilvános már ha az. Mivel dolgozom így este vagy ha van szabadidőm, azt neki adom. Szeretem mert okos és jó vele beszélgetni de már unom, hogy csak ígéri a találkozót és szerinte felesleges megadni a telefonszámát is majd csak Találkozó után akarja. Van, hogy a semmiből vitát szít és aztán engem hibáztat. Tudom, hogy elég idióta vagyok de valamiért nem tudom elhagyni (belé szerettem). Csak nem tudom, hogy most mit tegyek, mert szeretném ha nem csak a netes pasija lennék.
2022. máj. 20. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy a netes pasija, hova gondolsz? A lelki szemetesládája vagy, semmi több.
2022. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!