Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy egy 'sugar' kapcsolatban csak olyan nő lehet, aki luxi?

Figyelt kérdés

Luxi alatt értem a műkörmöt, műhajat, szolis barna bőr, szőke haj, csili ruhák és nádszál alak.

Egy átlagtól kicsit szebb nő, aki mondjuk inkább belső értékekkel vadít ugyanúgy illik ilyen kapcsolatba, vagy nem?

Nyilván sokaknak ez kell, de rengeteg olyan nő van akiről pl meg sem mondanánk, hogy ilyen jellegű kapcsolatban vannak.



2022. máj. 19. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%

#6, az ismerősöm nem prosti, van rendes állása, de szeret szexelni és pénzre is tudja váltani. Sokaknak biztos ez nem fér bele, de én semmi kivetnivalót nem látok benne annak ellenére, hogy nem tudnám csinálni.


"Egyébként mi van abban ha egy nőnek narancsbőre van duci mert ugye a kövér az csúnya szó és lenéző"


Ezt a mondatközi írásjelek hiánya miatt nem igazán tudom értelmezni.

2022. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11/


ha pénzért csinálja akkor prosti. Aki szeret szexelni az pénz nélkül is élvezi.


Amit nem tudtál értelmezni de te azért leírtad,lenéztél olyan embereket akiknek van olyan,hogy narancsbőr vagy duci pedig semmivel sem kevesebbek mint mások.

2022. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 nem nekem szólt, de... kivetnivalót én sem látok benne, mert nem ülök olyan erkölcsi magaslovon hogy osszam az észt másoknak. Sőt még a k.rvákat sem nézem le.

Ettől még nevezzük nevén a dolgokat aki p.nzért dug az prosti, hiába akarja magát konzumhölgynek, szolgáltatónak, sugarbabynek vagy akárminek hívni. A sugarbaby olyan prosti akinek csak 1-2 rendszeres állandó kuncsaftja van, de a dolog üzleti jellegét tekintve még ugyanaz.

2022. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!