Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hat rám így egy nő, mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hat rám így egy nő, mi ez?

Figyelt kérdés
Van feleségem. A munkahelyemen együtt dolgozom egy nővel, aki olyan módon hát rám, ahogy más nem még. Nem szexuális hatásra gondolok. Meg tud nyugtatni már a jelenléte, vagy ha beszél, mikor ideges vagyok, lenyugszom. Ha depis vagyok, fel tud lelkesíteni, ha terhek nyomják a vállamv, beszèl és lemennek a terhek. Nagyon megért engem. Mitől lehet ez? Mi ez az egész?

2022. máj. 20. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik alapvetően bizalomgerjesztőek és olyan pozitív aurával bírnak, hogy nem tud az ember mellettük rosszkedvű lenni.

Viszont ha úgy érzed, hogy vonzalmad van iránta, akkor mérlegeld, hogy a házastársaddal szemben mi lenne a korrekt.

2022. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pozitív kisugárzású emberek, akik lelki energiával és harmóniával töltik fel a környezetüket. Általában ilyenek a spirituális vezetők is. Az, hogy nőről van szó, ez esetben teljesen mellékes körülmény.
2022. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy vonzódom is hozzá, vagy csak szimpatikus?
2022. máj. 20. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy döntöttel a feleséged mellett hogy tudatosan is vigyázol a kapcsolatotokra, vagy ugy dontesz hogy teretsz adsz kisértéseknek.

En nem örülnék egy bizonytalankodo férjnek az biztos.

2022. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Azt írtad, nincs szexuális hatása rád. Ha ez igaz, az egy férfinél mindig azt jelenti, hogy nincs vonzalom sem. Egyszerűen csak összecseng a lelketek egymással, s ennek önmagában örülni kell. Az egyetlen gond az lehet, ha a feleséged féltékeny lesz rá. Sajnos a nők nagy része nem tűr meg egy másik nőt a férje körül. Hiába is magyarázkodnál, hogy nincs vonzalom, a nők többsége az ilyesmit nem tudja tolerálni.
2022. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bajok ott kezdődnek, ha mindezeket a feleséged mellett nem érzed. Nekem a párom szokott ilyeneket mondani, hogy mellettem megnyugszik és csak akkor érzi jól magát, ha mellettem lehet. Nagyon rosszul érintene, ha ezt más nő mellett kezdené el érezni.
2022. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férfiak az alsó részükkel éreznek.. ha ronda lenne a kollegina nem magyaráznál bele semmi extrát..
2022. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3, én ugyan nő vagyok, de gondolom megremeg a cerka ha úgy rendesen vonzódsz.
2022. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!